اخبار صنعت

اختصاص اعتبار 20 میلیارد تومانی برای برطرف سریع مسائل حوزه توانیر استان گیلان

اسماعیل نجار از اختصاص اعتبار 20 میلیارد تومانی برای برطرف سریع مسائل حوزه توانیر استان گیلان اطلاع داد.

7 فروردین 1399

نامه قطعه سازان به روحانی؛ تسهیلات 5 هزار میلیاردی به خودروسازان همچنان بلاتکلیف است

قطعه سازان با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار پیگیری اجرایی شدن پرداخت 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات نقدی از تسهیلات 7 هزار و 300 میلیاردی مصوب شورای پول و اعتبار شدند.

6 فروردین 1399

پذیرایی سیرجانی ها از سپاهان در حساس ترین بازی هفته

به گزارش خبرنگاران، هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان روز جمعه با برگزاری 6 دیدار پیگیری خواهد شد.

5 فروردین 1399

واکنش رئیس کل بانک مرکزی در خصوص خبر راه اندازی کانال سوئیسی مبادله دارو و کالاهای کشاورزی

خبرنگاران: عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی ایران در واکنش به اخبار منتشره درمورد سازوکار مبادله کالاهای کشاورزی و دارو گفت: داروی مبادله شده با پیگیری و درخواست سفارت دولت سوئیس و درحد 2/5میلیون دلار آن هم به وسیله منابع موجود بانک مرکزی...

28 اسفند 1398

کرونا پروازهای آسیا راهم تعلیق کرد

یونایتد ایرلاینز که سومین هواپیمایی بزرگ دنیا محسوب می گردد، اظهار داشت بعضی پروازهای خود به قاره آسیا را به علت انتشار ویروس کرونا تعلیق نموده است.

27 اسفند 1398

شیوع ویروس کرونا افت تجارت کالا را وخیم تر می نماید

خبرنگاران: سازمان تجارت جهانی پیش بینی کرد که تجارت جهانی کالاها در ماه های آینده به دلیل اختلالات ناشی از شیوع ویروس کرونا در فعالیت بازرگانی بین المللی، ضعیف خواهد ماند.

24 اسفند 1398

هشدار مجدد سازمان محیط زیست؛ افزایش ترکیبات آروماتیک بنزین

وزارت نفت مدعی است مطابق با استانداردهای محیط زیستی است. آنالیز های سازمان محیط زیست نیز بهبود کیفیت سوخت های توزیعی را تأیید می نماید اما این سازمان برای دومین بار در یک ماه گذشته نسبت به تبعات و اثرات افزایش ترکیبات آروماتیک در بنزین هشدار داده است.

20 اسفند 1398

کاهش عوارض صادراتی الماس و جواهر ، افزایش 3 میلیارد دلاری مبادلات هند و روسیه

رئیس شورای ارتقای صادرات جواهر هند گفت: کاهش عوارض الماس و جواهر میزان مبادلات تجاری دو کشور را 2 تا 3 میلیارد دلار افزایش خواهد داد و در صورتی که میزان عوارض به صفر برسد تجارت بین هند و روسیه بسیار شکوفاتر خواهد شد.

17 اسفند 1398

قیمت نفت اوپک افزایش یافت

قیمت نفت اوپک با افزایش 30 سنتی به 65.62 دلار در هر بشکه افزایش یافت.

16 اسفند 1398

مرمت و نوسازی راههای مازندران 60 میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد

به گزارش خبرنگاران، ربیع فلاح جلودار دوشنبه شب در جلسه شورای اداری استانداری مازندران، مهمترین مشکل زیست محیطی استان را بحث پسماند عنوان و گفت: برای جمع آوری زباله و شیرابه باید دولت تا دو سال آینده از نظر اقتصادی حمایت کند.

15 اسفند 1398

قدرتمندترین برند جهان معرفی گردید

شرکت فراری برای دومین سال متوالی قدرتمندترین برند دنیا شد.

12 اسفند 1398

سهم ایران از بازار 20 میلیارد دلاری همسایه تقریبا هیچ! ، چگونه با دور زدن تحریم خدمات فنی و مهندسی صادر می کنیم؟

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قزاقستان گفت: روابط سیاسی ایران و قزاقستان از زمانی که آن ها به استقلال رسیدند همواره رو به بهبود بوده است ولی توسعه روابط سیاسی و مالی ما همگن و متوازن نیست.

10 اسفند 1398

نامی نو - هیئت فوتبال خراسان، بازی حساس هفته در نصف دنیا

خبرنگاران/اصفهان مهم ترین ملاقات هفته بیستم لیگ برتر فوتسال بانوان روز آدینه 20 دی ماه در اصفهان به میزبانی نامی نو با جدال دو تیم نامی نو و هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار می گردد.

8 اسفند 1398

انتقاد نفت از استقلال؛ با اسکویچ قرارداد داریم

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان به حدس ها بابت مذاکره استقلال با سرمربی این تیم واکنش نشان داد.

4 اسفند 1398

توسعه زیست بوم موبایل فراوری داخل کلید خورد

به گزارش خبرنگاران، طرح حمایت از فراوری و توسعه زیست بوم موبایل فراوری داخل ظهر امروز سه شنبه با حضور وزیر ارتباطات و معاونان وی با صادقی نیارکی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در وزارت ارتباطات در قالب تفاهم نامه کلید خورد.

2 اسفند 1398

زیر ساخت های گردشگری در استان البرز فراهم نیست

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز،مهین بوالحسنی رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی البرز گفت: در حالی که ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است، به دلیل فراهم نبودن زیرساخت ها و عدم حمایت دستگاه های اجرایی، تا کنون تاثیری...

29 بهمن 1398

مفهوم و اهمیت ارائه یک تصویر مطلوب به گردشگران

این روزها، رقابت میان مقاصد گردشگری، منجر به توسعه گردشگری بین المللی شده است. هر مقصد گردشگری، تصویری دارد که می تواند آن را از سایر مقاصد گردشگری متمایز سازد . بمنظور توسعه صندلی رقابتی، ایجاد و انتقال یک تصویر مطلوب به گردشگران بالقوه در بازارهای...

26 بهمن 1398

نگاه برنامه محور در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نهادینه شده است

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به صنعت گردشگری توجه شده و دولت نیز اهمیت زیادی برای آن قائل است. با وجود این صنعت از فشارها و تحریم ها بدنمان نمی...

24 بهمن 1398

موتور هواپیماهای مسافری داخل کشور تعمیر می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در بعضی از موارد واردات تکنولوژی و یا قطعات صنعت هوانوردی به داخل کشور غیرممکن است. به همین دلیل، تعمیر و یا تأمین داخلی قطعات مورد احتیاج صنعت هوایی کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار...

23 بهمن 1398

سان لوکا؛ طولانی ترین رواق دنیا

رواق ها فضاهای سرپوشیده و ستون داری هستند که هدف از ساخت آن ها حفاطت از عابران در برابر باران و تابش آفتاب بوده است. رواق دی سن لوکا طولانی ترین رواق دنیا است که در شهر بولونیا واقع شده است.

22 بهمن 1398
تعداد: (124)