اخبار سیاسی

خبرنگاران طرح آبرسانی به روستاهای چهار مور و آبگرم سپیدان به بهره برداری رسید

شیراز - خبرنگاران- همزمان با سومین روز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر ، طی مراسمی با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس ، طرح آبرسانی به مجموعه روستاهای چهار مور و آبگرم شهرستان سپیدان به بهره برداری رسید....

27 مهر 1399

کیش در چند قدمی تبدیل به شهری هوشمند

دو پروژه فیبر نوری جزیره کیش با هدف ایجاد زیرساخت های کیفیت بخشی به ارتباطات پایدار در کسب و کار ها و تحقق ایده شهر هوشمند بیستم شهریورماه توسط رئیس جمهور افتتاح می گردد.

26 مهر 1399

سوریه محور رایزنی روسیه و ترکیه

فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه به سوریه و معاون وزیر خارجه روسیه در مسکو با هیاتی از ترکیه به ریاست معاون وزیر خارجه این کشور ملاقات کردند.

25 مهر 1399

مخالفت رئیس جدید شورای امنیت با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کشور نیجر، رئیس شورای امنیت سازمان ملل برای ماه سپتامبر، روز سه شنبه بیان نمود: ما از این تصمیم حمایت می کنیم که نمی توان اقدام بیشتری درباره تلاش آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه (بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه...

25 مهر 1399

بایدن: ترامپ ارائه گزارش به کنگره را متوقف کرد تا یاری انتخاباتی روسیه را مخفی کند

دفتر مدیر اطلاعات ملی آمریکا روز شنبه گفت که دیگر هیچ گزارشی برای اعضای کنگره و کمیته های اطلاعات سنا و مجلس نمایندگان درخصوص مسائل امنیتی مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر وجود نخواهد داشت.

23 مهر 1399

افزایش بیماران کرونایی اورژانسی در فرانسه، بیمارستان ها به مرزهای بحران نزدیک می شوند

نمایندگان بهداشت و درمان در فرانسه به شدت از وعده های عمل نشده دولت برای افزایش تجهیزات بیمارستان ها عصبانی هستند و بیمارستان های این کشور هم زمان با افزایش بیماران کرونایی اورژانسی به مرزهای بحران نزدیک می شوند.

20 مهر 1399

خبرنگاران مقام پیشین آمریکا:توافق ایران و آژانس انرژی اتمی شکست دیگر دولت ترامپ است

نیویورک- خبرنگاران- هماهنگ کننده پیشین وزارت خارجه آمریکا در برجام، توافق ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را شکستی برای دولت ترامپ دانست و گفت ایران گام های سنجیده ای برداشته است.

19 مهر 1399

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی منصوب شد

خبرنگاران/خراسان شمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی منصوب شد.

17 مهر 1399

تصاویر حمله معترضان به دفاتر احزاب سیاسی عراق

شماری از معترضان عراقی در استان ذی قار، امروز به بعضی دفاتر احزاب سیاسی در مرکز این استان، حمله و آنها را تخریب کردند.

17 مهر 1399

تمدید زمان ثبت سفارش کتب درسی تمام دوره های تحصیلی تا 10 شهریور

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: زمان ثبت سفارش کتاب های درسی تمامی پایه در مقاطع تحصیلی تا دوشنبه 10 شهریور سال جاری تمدید شد.

16 مهر 1399

هشدار مدیران عامل بانک های کانادا به دولت فدرال درباره افزایش میزان کسری بودجه

عظیم ترین وام دهندگان کانادا به دولت جاستین ترودو هشدار داده اند که نمی تواند هرقدر دلش می خواهد کسری بودجه داشته باشد، حتی اگر تا حدی امکان مخارج بیشتر در بودجه دو سال آینده وجود داشته باشد.

15 مهر 1399

خبرنگاران مشاور سندرز: فشار حداکثری نمونه خودآزاری در تاریخ سیاست خارجی آمریکا است

تهران- خبرنگاران- مت داس مشاور سیاست خارجی برنی سندرز نوشت: فشار حداکثری به عنوان عجیب ترین نمونه خودآزاری دیپلماتیک در تاریخ سیاست خارجی آمریکا یاد خواهد شد.

14 مهر 1399

وزیر دفاع ترکیه: آذربایجان تنها نیست

وزیر دفاع ترکیه در واکنش به اقدامات اخیر ارمنستان گفت: با تمام امکانات خود در کنار جمهوری آذربایجان هستیم.

11 مهر 1399

شلیک خونبار نظامیان فرانسه به اتوبوس غیرنظامیان در اقتصادی

یک غیرنظامی در کشور آفریقایی اقتصادی به ضرب گلوله یکی از یگان های نظامی فرانسه مستقر در این کشور، کشته شد و دو نفر دیگر نیز زخمی شدند.

9 مهر 1399

اتحادیه اروپا بلاروس را به اعمال تحریم تهدید کرد

در پی ناآرامی های اخیر در بلاروس پس از انتخابات ریاست جمهوری این کشور، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بلاروس را به اعمال تحریم تهدید کرد.

8 مهر 1399

نشست بین المللی جمع آوری یاری اقتصادی برای بیروت 19 مرداد برگزار می گردد

یک مقام کاخ الیزه فرانسه می گوید که پاریس اعتقاد دارد شواهد کافی وجود دارد تا فرض کنیم که انفجار بیروت یک حادثه بوده است. وی اضافه کرد: یاری ها به لبنان به وسیله سازمان ملل و اتحادیه اروپا صورت خواهد گرفت.

6 مهر 1399

جزئیات اینترنت رایگان هدیه دولت به خبرنگاران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص هدیه دولت به خبرنگاران؛ ویژه روز خبرنگار گفت: با موافقت رئیس جمهوری، تا دو روز آینده سایت نام نویسی اینترنت رایگان بر روی خط موبایل خبرنگاران به عنوان هدیه دولت فعال خواهد شد.

5 مهر 1399

نشست خبری عرفی سازی اعلامیه حقوق بشر اسلامی در دانشکده خبرنگاران برگزار می گردد

دانشکده رسانه فارس نشست خبری رسانه ای با موضوع عرفی سازی اعلامیه حقوق بشر اسلامی راه حل صیانت از حقوق امت اسلامی را برگزار می نماید.

3 مهر 1399

اتحادیه اروپا 300 میلیون دوز واکسن کرونا را پیش خرید کرد

ایرنا نوشت: اتحادیه اروپا با شرکت سانوفی سازنده واکسن و داروسازی های معتبر قرار دادی امضا نموده است تا 300 میلیون دوز از واکسن ویروس کرونا را در صورت ساخت بخرد.

31 شهریور 1399

افزایش تعطیلات عید قربان در عراق؛ تلاش برای مهار کرونا و اعتراضات

دولت عراق امسال تعطیلات عید قربان را به دلیل ممانعت از همه گیری کرونا، 10 روز گفت و امیدوار است که همزمان بتواند اعتراض های اجتماعی را در همین مدت با اعمال مقررات ممنوعیت رفت و آمد همگانی در سراسر کشور مهار کند.

29 شهریور 1399
تعداد: (244)