اخبار سیاسی

خبر نو برای مستاجران تهرانی، چه کسانی صاحب خانه می شوند؟

به گزارش خبرنگاران، طرحی که نمایندگان مجلس در پی آن بودند وارد برنامه های دولت شد. در سال گذشته اعضای کمیسیون عمران مجلس در مجموع همه نمایندگان تلاش کردند که طرح جهش تولید مسکن تصویب شود که اینطور هم شد.

25 مهر 1400

تور عمان: ملاقات نماینده ویژه سوئد در امور یمن با سفیر ایران در عمان

نماینده ویژه سوئد در امور یمن با سفیر ایران در عمان ملاقات و رایزنی کرد.

24 مهر 1400

تور ارزان آلمان: سندروم هاوانا پلیس برلین را هم به صرافت تحقیق انداخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، پلیس شهر برلین مرکز آلمان امروز آدینه اظهار داشت که در حال تحقیق و آنالیز موارد متعددی از سندروم هاوانا در سفارت آمریکا در این شهر است.

22 مهر 1400

بورل: از سرگیری مذاکرات وین امری لازم است، زمان در حال اتمام است

ایسنا نوشت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که ازسرگیری مذاکرات وین امری لازم است و این مذاکرات باید در اسرع وقت از سرگرفته گردد.

21 مهر 1400

برنامه های وزارت صمت برای کنترل تورم

به گزارش خبرنگاران، رضا فاطمی امین در نشست آنالیز پروژه های نظام توزیع کالا و خدمات که با حضور معاونان و مدیران مربوطه برگزار گردید، گفت: اگر نظام توزیع کالا و خدمات ارتقاء یابد، نقش بسیار حائز اهمیتی در مهار تورم و نقدینگی دارد که اثرات مثبت خود را بر...

15 مهر 1400

بازگشت آبی به نقشه کرونایی استان سمنان، عبور مبتلایان از 64 هزار نفر

خبرنگاران/سمنان سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان از بازگشت رنگ آبی به نقشه کرونایی این استان اطلاع داد.

11 مهر 1400

مشخص تکلیف موافقت با اقدامات شهرداری در حوزه کرونا در یکشنبه آینده

تهران (پانا) - شهردار تهران درباره آخرین شرایط درخواستی که به ستاد کرونا جهت موافقت با اقدامات شهرداری برای پیشبرد امور در حوزه کرونا داده شد، گفت رئیس جمهور دستور دادند و حدود دو روز قبل دستور ایشان به وزیر بهداشت و درمان داده شده و روز یکشنبه هفته آینده...

9 مهر 1400

دستور زاکانی برای واریز همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری تهران

بر اساس تازه ترین ابلاغیه شهردار تهران، سازمان ها و شرکت های شهرداری ملکف اند کلیه عایدی ها را صرفا به حساب عایدیی خزانه این نهاد واریز نمایند.

6 مهر 1400

معاون وزیر کشور: هیئت وزیران شهرداری زاکانی را بلااشکال دانست

معاون وزیر کشور با اشاره به طی فرایند قانونی صدور حکم شهردار شدن علیرضا زاکانی در دولت گفت: برای اتقان موضوع، وزیر کشور طی نامه ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور از هیئت دولت هم استفسار کرد که هیئت وزیران روز گذشته در جلسه خود، ضمن بلااشکال بودن تصدی پست...

12 شهریور 1400

قرارداد گازی 15 ساله روسیه و مجارستان بسته شد

وزیر خارجه مجارستان گفت: کشورش و مسکو در زمینه عرضه گاز روسیه به یک توافق بلندمدت دست یافتند که از ابتدای ماه اکتبر سال جاری اجرایی می گردد.

11 شهریور 1400

مصرف برق 3 هزار مگاوات کاهش یافت

تهران (پانا) - وزیر نیرو با مقایسه اوج بار حال حاضر با پنجشنبه هفته گذشته گفت، هفته گذشته اوج بار 66 هزار و 245 مگاوات بوده و اکنون این رقم به 63 هزار و 300 مگاوات رسیده است. به عبارت دیگر حدود 3000 مگاوات یا سه میلیون کیلووات ساعت مصرف به یاری هموطنان کاهش یافته...

16 مرداد 1400

گزارش عراقچی درباره مذاکرات وین به کمیسیون امنیت ملی

خبرنگاران : ابوالفضل عمویی،سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از حضور سید عباس عراقچی در نشست امروز کمیسیون خبر داد .

11 مرداد 1400

بازدید اعضای کمیسیون جهش فراوری و برنامه ریزی و بودجه مجلس از نمایشگاه پیشرفت ها و دستاورد های صنعت دفاعی

اعضاء کمیسیون جهش فراوری و برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه دستاورد ها و پیشرفت های صنعت دفاعی وزارت دفاع در حوزه رزم زمینی بازدید کردند.

6 مرداد 1400

آخرین شرایط رتبه بندی معلمان، آیا فوق العاده ویژه برای فرهنگیان اعمال می گردد؟

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در صورت تصویب شورای حقوق و دستمزد و هیأت دولت، فوق العاده ویژه معلمان اعمال و به معلمان تعلق خواهد گرفت، گفت: فوق العاده ویژه در سال گذشته به کارکنان درمان و با شرط تأمین منابع به وسیله دستگاه، پرداخت شد.

3 مرداد 1400

سند ارتقای بهره وری بخش ارتباطات رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، فرهاد معارفی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در مراسم رونمایی از سند ارتقای بهره وری در بخش ارتباطات با اشاره به اهمیت بهره وری و ضرورت ارتقای بهره وری در برنامه ششم توسعه، گفت: در ماده 3 این...

1 مرداد 1400

رییس سازمان برنامه و بودجه: غرور ملی احیا شد

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: سعی داشتند با گرفتن میزبانی مانع پیشرفت ما شوند ولی درخشش تیم ملی باعث شد تا غرور ملی احیا شود. از همین الان عزیزی خادم و کادر فنی تیم ملی فکر شان را روی مسائل مالی نگذارند و بازیکنان روی موفقیت تمرکز کنند.

30 تیر 1400

تهدید به بمب گذاری، جلسه رئیس جمهور و مجلس اسلواکی را منحل کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، تلویزیون دولتی اسلواکی از توقف اضطراری جلسه مشترک رئیس جمهور، رئیس ستادکل ارتش و وزیر دفاع این کشور با نمایندگان مجلس در پی دریافت پیامی مبنی بر بمب گذاری احتمالی در ساختمان دادگاه عالی این کشور واقع در جنب ساختمان...

24 تیر 1400

(ویدئو) ترور خبرنگار هلندی در آمستردام

خبرنگار معروف هلندی در آمستردام هلند در یکی از مناطق پر رفت و آمد گردشگری ترور شد.

21 تیر 1400

اردوغان: پروژه کانال استانبول از ماه آینده میلادی کلید می خورد

رئیس جمهور ترکیه گفت: از ماه ژوئن گام اولیه برای کانال سوئز را برخواهیم داشت.

20 تیر 1400

حملات جاسوسی در کمین گوشی های سامسونگ

سامسونگ در تلاش برای ترمیم چندین باگ در تلفنهای هوشمند خود است که می توانند به هکرها اجازه دهند از کاربران جاسوسی کرده و در برخی موارد کنترل سیستم آنها را به دست بگیرند.

19 تیر 1400
تعداد: (359)