اخبار سیاسی

باید درباره سهم تولید نفت توافق شود

به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بیژن زنگنه وزیر نفت، با بیان اینکه مذاکراتی با رئیس کنفرانس اوپک (وزیر نفت الجزایر) داشته، نوشت: دیروز عصر نیز تماس های تلفنی با وزرای نفت روسیه و کویت در مورد نحوه تصمیم سازی در اجلاس آینده بین...

10 خرداد 1399

رواج جرائم جنسی در ارتش کانادا

سران ارتش کانادا فرمان آنالیز جرائم گسترده جنسی میان نظامیان این کشور را صادر کردند.

9 خرداد 1399

علائم کرونا ویروس در نامزد باردار نخست وزیر بریتانیا

دیلی میل نوشت: علائم اولیه کروناویروس در نامزد باردار نخست وزیر بریتانیا بروز نموده است.

7 خرداد 1399

صمیمیت بن سلمان با داماد ترامپ برای فرار از انتقادها

گزارش های وارده از ریاض حاکی از این است که ولیعهد سعودی به همه متحدین و دوستان عربستان گفته است که به هیچ طرفی اجازه نمی دهد در آنچه که امور داخلی این کشور خوانده دخالت کند.

6 خرداد 1399

هفت خوان تخریب و نوسازی

عملکرد دولت در حوزه نوسازی بافت های فرسوده طی سال های اخیر نشان می دهد نه تنها تکالیف قانونی و سیاست های مشخص شده در قوانین نوسازی بافت های فرسوده از جمله برنامه ششم توسعه در این زمینه محقق نشده، بلکه تاکید ها و ضرورت های موکد از سوی مقامات عالی دولتی...

4 خرداد 1399

خبرنگاران احیای معادن کوچک همسو با جهش تولید دنبال می شود

تهران- خبرنگاران- رییس خانه معدن ایران گفت: یکی از دستاوردهای پارسال در بخش معدن، موضوع احیای معادن کوچک مقیاس بود که امسال هم همسو با برنامه جهش تولید دنبال خواهد شد.

31 اردیبهشت 1399

مشکل قبر در بحران کرونا عراق

همسر یکی از زنان که به دلیل کرونا فوت نموده بعد از ناامیدی از پیدا کردن جایی برای دفنش گفته است جنازه را به من بدهید تا آن را در خانه ام دفن کنم.

30 اردیبهشت 1399

ایتالیا یک روز مرگبار دیگر را گذراند، 50 پزشک جان باختند

ایرنا نوشت: شمار فوتی های روزانه ناشی از کرونا برای دومین روز متوالی کاهش یافت، اما با ثبت 756 مورد در روز گذشته، همچنان بالا است.

29 اردیبهشت 1399

سفیر ایران در فرانسه: کرونا مرز، مذهب، جغرافیا و کشور نمی شناسد

سفیر ایران در فرانسه ضمن ابراز همدردی با بازماندگان قربانیان کرونا در این کشور گفت: کرونا مرز، مذهب، جغرافیا و کشور نمی شناسد.

28 اردیبهشت 1399

شمار قربانیان کرونا در چین به 56 نفر رسید

مقامات چین روز یکشنبه اعلام کردند که شمار قربانیان شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا در این کشور به 56 نفر رسیده است.

26 اردیبهشت 1399

الگوی آلمانی مقابله با کرونا

یادداشت حاضر ترجمه و تلخیصی است از سه گزارش و مقاله منتشرشده در گاردین، کانورسیشن و رویترز که به ویژگی ها و موفقیت اقدام های آلمان در کنترل بیماری کووید19 پرداخته اند.

26 اردیبهشت 1399

جهش تولید زمینه جبران خسارت های اقتصادی ناشی از کرونا ویروس را فراهم می کند

استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: جهش تولید امکان جبران خسارت های اقتصادی ناشی از اختلال جزیی در برخی کسب و کارها در اثر شیوع کرونا ویروس در کشور را فراهم خواهد کرد.

23 اردیبهشت 1399

معاونت تازه در سازمان محیط زیست، کاوه مدنی از کلانتری پست می گیرد

به گزارش خبرنگاران عیسی کلانتری در خلال سخنانش در مراسم سی امین سالگرد پروتکل مونترال و روز جهانی ازن، از حضور کاوه مدنی در سازمان محیط زیست با عنوان معاون آموزشی فرهنگی اجتماعی و فناوری خبر داد.

19 اردیبهشت 1399

پتانسیل ICT کشور در سال 98 محک خورد

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه سال 98 برای صنعت ICT کشور سال پر فراز و نشیبی بود، گفت: چالش های پیش آمده، پتانسیل های عرصه ICT کشور را در محک آزمون قرار می دهد.

17 اردیبهشت 1399

احداث مرکز پردازش داده های ماهواره ای به مرحله پایانی رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فضایی ایران، مرتضی براری گفت: مرکز آرشیو و پردازش داده های ماهواره ای به عنوان یک زیرساخت مهم در صنعت فضایی احداث شده و در این مرکز تمام داده های دریافتی بر اساس طبقه بندی های لازم آرشیو و عملیات پردازش روی داده ها با...

13 اردیبهشت 1399

رد پیشنهاد تعطیلی کنگره آمریکا به علت شیوع کرونا

نمایندگان کنگره آمریکا طرح تعطیلی این نهاد به خاطر گسترش ویروس کرونا در این کشور را رد کردند.

9 اردیبهشت 1399

نشست فوق العاده سران آمریکای شمالی در اوتاوا

سران سه کشور آمریکایی عضو پیمان تجارت آزاد آمریکا برای آنالیز آثار و عواقب رفراندوم بریتانیا و نحوه مقابله با آثار منفی آن امروز(چهارشنبه) ملاقات خواهند کرد.

7 اردیبهشت 1399

چرا شکست دادن ترامپ الان ضرورت دارد؟، سندرز پاسخ داد

خبرنگاران نوشت: نامزد سوسیال دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هدف خود و رقیب هم حزبی اش را شکست دادن ترامپ اظهار داشت.

6 اردیبهشت 1399

واکنش روسیه و عربستان به شکست مذاکرات اوپک پلاس

خبرنگاران: وزیر انرژی روسیه پس از شکست مذاکرات اوپک پلاس درباره پیمان کاهش عرضه گفت: دیگر پیمان نفتی میان روسیه، متحدانش و اعضای اوپک وجود ندارد و اعضای این گروه به رصد شرایط بازار ادامه خواهند داد.

5 اردیبهشت 1399

پست کنایه آمیز مقام سابق قطر درباره کمبود مواد غذایی در عربستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر یک پست توییتری کنایه آمیز نسبت به کمبود مواد غذایی در عربستان منتشر کرد.

4 اردیبهشت 1399
تعداد: (182)