اخبار سیاسی

ورود سازمان حمایت به گران فروشی شیر خام ، با گران فروشی برخورد می گردد

رئیس سازمان حمایت مصرف نمایندگان و فراوری نمایندگان با توجه به گران فروشی شیر خام علیرغم کاهش قیمت سبوس از معاون وزیر جهاد کشاورزی خواست دامداران قیمت مصوب عرضه شیر خام را رعایت نمایند.

16 آذر 1398

همراه اول و ایرانسل 26 میلیارد تومان هزینه اینترنت آزاد زائران اربعین را برمی گردانند

وزیر ارتباطات با انتشار پستی در توئیتر از بازگشت 26 میلیارد تومان هزینه های اینترنت آزاد کاربران همراه اول و ایرانسل در ایام اربعین اطلاع داد.

15 آذر 1398

هزینه اینترنت با نرخ آزاد به زائران اربعین برگردانده گردد

هزینه اینترنت اپراتورهای داخلی یکی از مواردی بود که در مراسم اربعین سال جاری، باعث نارضایتی زوار شد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اپراتورها خواست تا مصارف را در قالب بسته محاسبه و پول های اخذ شده را به زوار بازگردانند.

12 آذر 1398

اذعان اوباما به سرکوب مسلمانان میانمار

خبرنگاران: رئیس جمهور آمریکا در مالزی با اذغان به سرکوب اقلیت مسلمان در میانمار هشدار داد درصورت عدم رعایت حقوق مسلمانان، این کشور به موفقیت دست نخواهد یافت.

11 آذر 1398

بشار اسددر مصاحبه با مقامات روسی: نیروهای ترکیه و آمریکا اشغالگرند

وزارت خارجه روسیه گفت، مسؤولان این کشور با رئیس جمهوری سوریه دیدار کرده و تحولات موجود در شمال شرق این کشور را مورد بررسی قرار دادند.

11 آذر 1398

جوابیه دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه به اظهارات قاضی پور

دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه جوابیه ای درباره اظهارات نادر قاضی پور درباره سفر استادان ایرانی به آمریکا به نام مطالعه احیای دریاچه ارومیه صادر کرد.

8 آذر 1398

آنکارا: 637 نیروی کُرد را کشته ایم!

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، وزارت دفاع ترکیه امروز سه شنبه در بیانیه ای اظهار داشت که از شروع عملیات موسوم به چشمه صلح در خاک سوریه تاکنون 637 کُرد را کشته است.

7 آذر 1398

عراق، بازداشت شدگان اعتراضات را آزاد کرد

فارس نوشت: عضو کمیته حقوق بشر عراق گفت همه 950 نفر از افراد جوانی که در تظاهرات های اعتراضی و خشونت آمیز اخیر در عراق بازداشت شده بودند، آزاد شدند.

5 آذر 1398

گفت وگوی تلفنی موگرینی و رئیس جمهوری عراق درباره حمله ترکیه به شمال سوریه

رئیس جمهوری عراق و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماسی تلفنی درباره عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه گفت وگو کردند.

2 آذر 1398

مصر خواهان نشست فوق العاده اتحادیه عرب شد

وزارت خارجه مصر حمله نظامی ترکیه به سوریه را به شدت محکوم کرد و از اتحادیه عرب خواست تا نشست اضطراری را در این خصوص برگزار کند.

27 آبان 1398

ترامپ: آمریکا هرگز نباید درگیر جنگ های خاورمیانه می شد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در توییتی گفت که ایالات متحده هرگز نباید در درگیری های خاورمیانه وارد می شد.

26 آبان 1398

بازی های خانگی خوشحالی!

هفته نامه همشهری جوان: بازی های ساده اما هیجان انگیزی هستند که فقط به یک فقره کاغذ و قلم احتیاج دارند تا کارتان را راه بیندازند؛ کاغذها گاهی زمین بازی هستند و گاهی هم جایی برای پیاده کردن محتویات مغزتان. با هم مروری داریم بر چند بازی لذت بخش و ساده.

24 آبان 1398

شاهد ظهور آمریکای لاتین جدید هستیم، بازوهای آمریکا را قطع نموده ایم

به گزارش خبرنگاران، ایالات متحده آمریکا پس از شکست سیاست های خود در نیم قرن گذشته در منطقه آمریکای لاتین در کوشش است تا فصل جدیدی از روابط را با کشورهای این منطقه پایه گذاری کند.

23 آبان 1398

لاوروف وارد اربیل شد

رسانه های روسی از ورود وزیر خارجه این کشور به اقلیم کردستان عراق خبر دادند.

22 آبان 1398

ربات سوفیا درباره تغییرات اقلیمی به انسان ها هشدار داد

ربات سوفیا که با دریافت حق شهروندی عربستان سعودی اولین شهروند روباتیک در دنیا محسوب می گردد اخیرا در کنفرانس بین المللی Round Square در ایندورو شرکت کرد. این ربات در این اجلاس درباره تغییرات آب و هوا ، حفاظت از انرژی های طبییعی و توسعه پایدار صحبت کرد.

21 آبان 1398

واکنش یمنی ها به عملیات نصر من الله؛ دوران عربده کشی عربستان تمام شد

مقامات و شخصیت های مختلف یمنی ضمن تبریک عملیات نصر من الله اعلام کردند دورانی که ائتلاف سعودی-آمریکایی در یمن جولان می داد و عربده می کشید دیگر تمام شده است.

18 آبان 1398

مجازات برای شرکت های آمریکایی همکار با هوآوی

وزرات بازرگانی آمریکا گفت که دوره دوم مهلت نود روزه آمریکا به هوآوی در ماه جاری به خاتمه می رسد.

18 آبان 1398

فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد

فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد.

17 آبان 1398

سیاست های دوگانه آمریکا در مقابل هوآوی

شرکت های فناوری آمریکایی با وجود محدودیت های اعمال شده هم چنان به ارتباط خود با هوآوی ادامه می دهند.

14 آبان 1398

چند برابر مصرف داخلی اصفهان پهنای باند آماده نموده ایم

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان گفت: در حال حاضر چند برابر مصرف داخلی خود در استان اصفهان پهنای باند آماده نموده ایم، اما هنوز نتوانسته ایم ظرفیت موجود را جذب کنیم.

11 آبان 1398
تعداد: (85)