اخبار اقتصادی

روشی برای رهایی نوجوانان از بحران هویت

دختران و پسران نوجوان، نقشی بی بدیل در ساختن آینده هر کشوری دارند و توجه ویژه به روح و روان آن ها در کنار توجه به جسمشان، از مهم ترین وظایف هر خانواده و جامعه ای است.

6 اسفند 1398

کره شمالی، آمریکا را به انجام اقدامی شوک آور تهدید کرد

رهبر کره شمالی بامداد پنجشنبه به آمریکا هشدار داد در صورت ادامه سیاست های خصمانه با اقدام شوک آور پیونگ یانگ روبرو خواهد شد.

3 اسفند 1398

توسعه زیست بوم موبایل فراوری داخل کلید خورد

به گزارش خبرنگاران، طرح حمایت از فراوری و توسعه زیست بوم موبایل فراوری داخل ظهر امروز سه شنبه با حضور وزیر ارتباطات و معاونان وی با صادقی نیارکی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در وزارت ارتباطات در قالب تفاهم نامه کلید خورد.

2 اسفند 1398

طرح هدف گردشگری روستای بیشه لرستان اجرایی می گردد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: 24 پروژه در قالب طرح تبدیل روستای بیشه به روستای هدف گردشگری در لرستان پیش بینی شده است.

1 اسفند 1398

زیر ساخت های گردشگری در استان البرز فراهم نیست

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز،مهین بوالحسنی رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی البرز گفت: در حالی که ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است، به دلیل فراهم نبودن زیرساخت ها و عدم حمایت دستگاه های اجرایی، تا کنون تاثیری...

29 بهمن 1398

خداحافظی کالدرون از پرسپولیس، ناز کردن این بار به آرژانتینی رسید!

به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون در حالی صبح امروز تهران را به مقصد آرژانتین ترک کرد که بار دیگر در صفحه شخصی خود پیامی را منتشر و به نوعی از طرفداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

28 بهمن 1398

مفهوم و اهمیت ارائه یک تصویر مطلوب به گردشگران

این روزها، رقابت میان مقاصد گردشگری، منجر به توسعه گردشگری بین المللی شده است. هر مقصد گردشگری، تصویری دارد که می تواند آن را از سایر مقاصد گردشگری متمایز سازد . بمنظور توسعه صندلی رقابتی، ایجاد و انتقال یک تصویر مطلوب به گردشگران بالقوه در بازارهای...

26 بهمن 1398

دموکرات های سنا خواهان مشاهده پیشرفت ملموس و قابل تایید از نشست ترامپ - اون شدند

گروهی از دموکرات های ارشد سنا نامه ای به رییس جمهور آمریکا نوشته و در آن به وی تاکید داشتند که نشست قریب الوقوع اش با رهبر کره شمالی باید منجر به پیشرفت ملموسی نسبت به خلع تسلیحات اتمی شبه جزیزه کره گردد.

24 بهمن 1398

نگاه برنامه محور در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نهادینه شده است

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به صنعت گردشگری توجه شده و دولت نیز اهمیت زیادی برای آن قائل است. با وجود این صنعت از فشارها و تحریم ها بدنمان نمی...

24 بهمن 1398

موتور هواپیماهای مسافری داخل کشور تعمیر می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در بعضی از موارد واردات تکنولوژی و یا قطعات صنعت هوانوردی به داخل کشور غیرممکن است. به همین دلیل، تعمیر و یا تأمین داخلی قطعات مورد احتیاج صنعت هوایی کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار...

23 بهمن 1398

فارس من، معین مراجع داخلی برای چاپ مقالات علمی لازم است

معاون سابق پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: می توان برای چاپ مقالات به راه اندازی نشریات مشترکی با کشور هایی چون روسیه و چین و سایر کشور ها که دارای ارتباط خوبی با جمهوری اسلامی هستند، اقدام کرد.

21 بهمن 1398

واشنگتن خود را آماده موشک تازه پیونگ یانگ می نماید

ایسنا نوشت:مقام های اطلاعاتی و نظامی آمریکا خود را برای آزمایش قریب الوقوع موشک های بالستیک بین قاره ای کره شمالی آماده می نمایند.

20 بهمن 1398

هشدار دانشمندان نسبت به ساخت کانال جدید استانبول ، افزایش خطر زلزله و از بین رفتن 400 هزار درخت

ترکیه می خواهد در استانبول کانال جدیدی مشابه تنگه بُسفر برای تردد کشتی ها احداث کند. بر اساس ارزیابی ها، ایجاد چنین کانالی مسئله ای برای طبیعت ایجاد نمی کند. اما دانشمندان در این زمینه نظر کاملا متفاوتی دارند.

20 بهمن 1398

ظریف: آینده برجام به سه کشور اروپایی بستگی دارد و نه ایران!

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری به طرف های اروپایی برجام هشدار داد که آینده این توافق به عملکرد آنها بستگی دارد.

16 بهمن 1398

هزینه های سفر به هلند

هزینه های معمولهزینه اقامت در آمستردام:خوابگاه ها معمولا هزینه ای معادل 15 تا 30 یورو خواهند داشت. محبوب ترین خوابگاه ها در آمستردام می تواند نزدیک به 45 یورو هزینه داشته باشد که کمی گران است. اتاق های خصوصی یا دونفره هم حدود 60-80 یورو در هر شب هزینه خواهد...

13 بهمن 1398

انگلیس فروش سلاح به قطر را افزایش می دهد

خبرنگاران: دولت انگلیس با برنامه ریزی به عمل آمده میخواهد میزان و حجم فروش سلاح خود را به دولت قطر افزایش دهد.

11 بهمن 1398

احتمال جریمه انگلیس از سوی اروپا به خاطر عدم پرداخت بودجه اضافی

خبرنگاران: کمیسر بودجه اتحادیه اروپا امروز سه شنبه در کنفرانس خبری تاکید نمود که انگلیس احتمالا به خاطر عدم مشارکت در پرداخت بودجه اضافی اروپا جریمه خواهد شد.

11 بهمن 1398

گزارش، کمیسیون مشترک همکاری ایران و ازبکستان: اصلی ترین زمینه های همکاری کدام اند؟

توریسم، صنایع نساجی، خودروسازی، ترانزیت، بهداشت و درمان و خدمات فنی، از اصلی ترین حوزه های همکاری مالی و فنی ایران و ازبکستان در دور جدید مناسبات دو کشور می باشد.

8 بهمن 1398

یادداشت، از اسلام آباد تا مسکو؛ ناتوانی آمریکا در کنترل شبه قاره

باتلاق عمیق افغانستان طی سال های اخیر چنان آمریکا را به دام انداخته که کاخ سفید صرفا در حال تماشای شکل گیری ائتلاف های قدرتمند منطقه ای است.

7 بهمن 1398

عدم حذف تعرفه واردات 360 میلیارد دلاری کالاهای چینی

خبرنگاران: دولت ترامپ با وجود توافق تجاری محدودی که قرار است با چین امضا کند، هیچ برنامه ای برای حذف تعرفه روی واردات کالاهای چینی به ارزش بیش از 360 میلیارد دلار ندارد.

6 بهمن 1398
تعداد: (162)