پرداخت وام یک میلیونی به 1.6 میلیون سرپرست خانوار تا 20 آذر

به گزارش کی آنلاین، تهران (پانا) - با نهایی شدن فرآیند، تا 20 آذر 1399، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از 1,6 میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می گردد.

پرداخت وام یک میلیونی به 1.6 میلیون سرپرست خانوار تا 20 آذر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، براساس گزارش احمد میدری معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای مالی کرونا، از ابتدای اجرای مصوبات جدید ستاد ملی کرونا در زمینه حمایت از خانوار، تا تاریخ 13 آذرماه، بیش از 4,5 میلیون نفر از سرپرستان خانوار که متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی مرحله دوم بوده اند، این وام را دریافت نموده اند که تا خاتمه هفته جاری نیز، 1.6 میلیون نفر دیگر از متقاضیان(سرپرستان خانوار) وام یک میلیونی را دریافت می نمایند.

تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت نموده اند و درآمد ثابت ندارند، می توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند.

افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت های دولتی یا نهادها عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی شوند.

متقاضیان برای دریافت این وام، باید کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره 6369 ارسال نمایند.

سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای مالی کرونا امروز دوشنبه با حضور دکتر محمد نهاوندیان، معاون مالی رئیس جمهور و رئیس این کارگروه و وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی عضو کارگروه در ساختمان کوثر ریاست جمهوری تشکیل شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1357

به "پرداخت وام یک میلیونی به 1.6 میلیون سرپرست خانوار تا 20 آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت وام یک میلیونی به 1.6 میلیون سرپرست خانوار تا 20 آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید