فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد

به گزارش کانلاین، فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد.

فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد

به گزارش گروه دانشگاه کانلاین، به نقل از سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی همزمان با آغاز سال تحصیلی، شُعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سراسر کشور اقدام به عضوگیری دانشجو ها در این سازمان می کند.

شُعب سازمان دانشجویان به منظور سازماندهی مطلوب و توسعۀ مشارکت دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در حوزه های اندیشه ای، زیست­ محیطی، اجتماعی، کارآفرینی، سیاسی، کتاب و کتابخوانی، فرهنگ و هنر، گردشگری، علمی، صنفی، فوق برنامه و... در راستای تقویت فرهنگ و ارزش های اسلامی در جامعه و به خصوص در نسل جوان و دانشجویان دانشگاه ها و همچنین با هدف ایجاد زمینه برای کشف، شکوفایی و اعتلای استعداد های دانشجویان و ارتقای همکاری و مشارکت آنان در زمینه های یاد شده در قالب گروه­های متنوع دانشجویی، هرساله در سراسر کشور اقدام به عضوگیری دانشجویان می­ کند.

عضویت در سازمان دانشجویان امکان همکاری بین دانشجویان دانشگاه های گوناگون در سطح استان و حتی کشور را به صورت مشترک فراهم کرده و آن­ها می توانند مجموعه فعالیت­های فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی را خارج از فضای دانشگاه و براساس نیاز ها و امکانات برنامه ریزی و اجرا کنند.

دانشجویان در صورت عضویت ضمن استفاده از برنامه ها و مجموعه فعالیت های مذکور می­ توانند نسبت به راه اندازی کانون ها و گروه های دانشجویی با یکدیگر ذیل شُعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی دراستان ها اقدام کنند.

همچنین دانشجویان با مراجعه به شبکۀ دانشجویان سَدا به آدرس www.studentcity.ir و یا دفاتر شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خود اقدام به ثبت نام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 431

به "فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرآیند عضوگیری شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید