ضرورت کوشش بیشتر دستگاه های اجرایی برای مقابله با جنگ اقتصادی

به گزارش کانلاین، حسین یارمحمدیان عصر چهارشنبه در آیین کلنگ زنی یک مجموعه بزرگ آبی ورزشی درمانی در گلشهر گلپایگان، گفت: آنچه مسلم است اینکه فعالیت های مراکز ورزشی و رفاهی سبب رفع شدن بسیاری از مسائل در زمینه کمبود مراکز رفاهی خواهد شد.

ضرورت کوشش بیشتر دستگاه های اجرایی برای مقابله با جنگ اقتصادی

فرماندار گلپایگان توضیح داد: ایجاد پروژه از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرهای کوچک مانند گلشهر موجب رونق اقتصادی، اشتغال و عدم کاهش جمعیت شهری شده و حتی مهاجرت معکوس را به دنبال خواهد داشت.

وی اضافه نمود: به سبب اهمیت مشارکت بخش خصوصی در پروژه های مختلف اگر دستگاه های اجرایی در این زمینه سنگ اندازی نمایند بدون شک به شهر و مردم آن آسیب وارد می گردد لذا ادارات دولتی موظفند به منظور توسعه پروژه های مختلف همکاری لازم را در چارچوب قانون با آنها داشته باشند.

یارمحمدیان تأکید کرد: انتظار داریم ادارات دولتی با رعایت ضوابط و مقررات نسبت به ارائه تسهیلات لازم به منظور اجرای پروژه ها با بخش خصوصی همکاری نموده تا آنان با پشتوانه، دلگرمی و بدون دغدغه پروژه خود را به خاتمه برسانند و مردم نیز باید از سرمایه گذاران در احداث پروژه های مختلف به ویژه رفاهی و خدماتی که می تواند در زندگی آنها تسهیل ایجاد کند، استقبال نمایند.

فرماندار گلپایگان با تأکید بر اینکه ادارات ذی ربط به ویژه شهرداری در روند احداث این پروژه همکاری لازم را داشته باشد، اضافه نمود: بدیهی است نظارت و همکاری دستگاه های ذیربط به ویژه شهرداری می تواند موانع آن را مرتفع و بهره برداری هر چه زودتر سرمایه گذاران که در چارچوب قانون مجوزهای لازم را دریافت نموده اند تسهیل گردد.

وی با بیان اینکه امروز موضوع ورزش یک بحث فانتزی نیست، گفت: ورزش باید در سبد خانواده ها قرار گیرد زیرا برای درمان بیماری باید هزینه های گزاف پرداخت گردد در صورتی که با ورزش می توان همیشه بدنی سالم و تندرست داشت.

حسین یارمحمدیان گفت: با توجه به اینکه امروز در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و منابع اقتصادی کاهش یافته است باید از سوی ادارات دولتی کار و کوشش بیشتری به منظور رفاه و تأمین نیازهای مردم صورت پذیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 110

به "ضرورت کوشش بیشتر دستگاه های اجرایی برای مقابله با جنگ اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت کوشش بیشتر دستگاه های اجرایی برای مقابله با جنگ اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید