اعتراف نامادری 4 ماه پس از مرگ پسر 8 ساله

به گزارش کی آنلاین، خبرنگاران : با گذشت 4 ماه از مرگ پسر 8 ساله، نامادری این کودک اعتراف کرد خوردن شربت متادونی که برای خودکشی خریده و در نوشابه ریخته بود باعث مرگ کودک شده است.

اعتراف نامادری 4 ماه پس از مرگ پسر 8 ساله

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایران، ساعت 10:30 صبح شنبه 8 شهریور مأموران کلانتری 120 سیدخندان از مرگ پسر 8 ساله ای در بیمارستان رسالت باخبر شده و موضوع به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام شد.

باتوجه به مشکوک بودن مرگ پسر بچه، بازپرس مصطفی واحدی دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. بررسی های اولیه نشان می داد که علاوه بر پسر 8 ساله، برادر 6 ساله او نیز شرایط جسمی بدی داشته که او را به بیمارستان لقمان انتقال داده اند، اما وی بعد از چند روز بهبود یافت. در ادامه تحقیقات تعیین شد حدود 9 ماه قبل پدر این دو کودک از همسرش جدا شده و بعد از مدتی نیز با زن جوانی به نام شیما ازدواج کرده است. بچه ها نیز با پدر و نامادری شان زندگی می کردند، اما یک روز قبل از حادثه برای ملاقات مادرشان رفته و پیش او بوده اند. باتوجه به اینکه پدر بچه ها، از همسر سابق و همسر جدیدش به خاطر مرگ پسرش شکایت داشت، بازپرس جنایی دستور تحقیق از هر دو زن را صادر کرد.

همزمان دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی نیز صادر شد تا علت مرگ پسر 8 ساله برملا گردد. با انجام آزمایشات، متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ را نارسایی تنفسی به دنبال مسمومیت با متادون و دیفن هیدرامین اعلام کردند. همچنین بازپرس جنایی دستور تشکیل کمیسیون پزشکی را صادر کرد تا تعیین گردد آیا خوردن متادون عامل مرگ بوده است یا خیر؟

جدایی به خاطر اختلاف

در ادامه تیم تحقیق به سراغ مادر بچه ها رفت وی گفت: به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم از او جدا شدم. چون از نظر مالی نمی توانستم بچه ها را نگه دارم و از طرفی پدرشان می خواست بچه ها پیش او باشند پسرهایم نزد او ماندند و قرار شد در هفته دوبار بچه ها را ببینم، اما دیر به دیر آن ها را می دیدم. یک شب قبل از حادثه بچه ها را پیش خودم بردم، چون تولد پسر کوچکم چند وقت قبل بود وقتی آن ها را به خانه بردم برایش جشن گرفتم. کلی آن شب شاد بودیم و فیلم و عکس گرفته و بچه ها در صفحه اینستاگرامشان گداشتند. ساعت 4 بعد ازظهر، بچه ها را برگرداندم. آن موقع بچه هایم حالشان خوب بود.

مسمومیت دو ساعته

زن جوان ادامه داد:، اما همان شب حال هر دو پسرم بد شد. نامادری بچه ها به اورژانس گفته بود که بچه ها با تن ماهی مسموم شده اند.

زمانی که خودم را به بیمارستان رساندم، پزشک معالج می گفت آثاری از تن ماهی هنگام شست و شوی معده پسر کوچکم دیده نشده است. من بچه هایم را زیاد نمی دیدم، اما همان چند باری هم که دیدم دوست نداشتند در مورد نامادری شان حرف بزنند. فقط یکبار که داشتند شیطنت می کردند به آن ها گفتم آرام باشید، گفتند مامان ما اینجا می توانیم بازی کنیم در خانه مامان شیما به ما اجازه نمی دهد و ما را دعوا می کند.

زن جوان در رابطه با اینکه چه اتفاقی برای بچه هایش رخ داده گفت: پزشک گفته که بچه ها متادون خورده اند و متادون دو ساعت طول می کشد اثر کند. پسر بزرگم ساعت یک نیمه شب در رختخوابش فوت کرد پس باید حدود ساعت 11 شب متادون را خورده باشد. پسر کوچکم می گوید که آن شب حال برادرش بد شده و مدام در خواب کابوس می دیده، حتی به شیما هم گفته که حال داداشم خوب نیست، اما او توجه نکرده است.

متادون برای خودکشی

در حالی که زن جوان چنین اظهاراتی داشت، نامادری، بازداشت شد. او ابتدا مدعی بود که بچه ها را خیلی دوست داشته و به آن ها آسیبی نرسانده است. اما در ادامه تحقیقات اظهارات جدیدی عنوان کرد. او مدعی شد که تصمیم به خودکشی داشته و به همین دلیل متادون خریده و در خانه نگه داشته بود که بچه ها به اشتباه متادون را می خورند. با اعتراف جدید نامادری، او به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

مصاحبه با نامادری

چرا می خواستی خودکشی کنی؟

به خاطر مشکلاتی که داشتم. ماجرا برمی گردد به چندین سال قبل، من در ازدواج اولم شکست خوردم. سال 95 با شوهر اولم ازدواج کردم و سال 97، از او جدا شدم. بعد از ازدواج دوم هم به این نتیجه رسیدم که اشتباه کرده ام و دیگر آینده ای برای خودم متصور نبودم.

با همسر دومت چطور آشنا شدی؟

دی ماه سال 98 بود که از طریق دوستم با این مرد آشنا شدم. مرد خوبی به نظر می رسید. دو تا بچه داشت و از همسرش تازه جدا شده بود. وضع مالی متوسطی داشت، اما برای من پول مهم نبود و قبول کردم حتی به جای حلقه طلا، برایم نقره خرید، اما کم کم اختلاف بین من و همسرم شروع شد و به فکر جدایی افتادم. اما اگر این کار را می کردم مردم فکر می کردند این من هستم که مشکل دارم و واقعاً خجالت می کشیدم. برای همین به فکر خودکشی افتادم.

از کجا متادون خریدی؟

از عطاری تهیه کردم و داخل نوشابه ریختم تا در فرصتی مناسب تصمیمم را اجرا کنم. بچه ها که از ماجرا بی خبر بودند به سراغ یخچال رفته و متادون را مصرف کرده بودند.

با بچه ها اختلاف داشتی؟

اصلاً. من آن ها را خیلی دوست داشتم. اما یکبار که همسرم به خاطر مسائل تربیتی بچه ها و همچنین ملاقات آن ها با مادرشان گله مند بود گفتم بچه ها را نزد مادرشان بگذارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1353

به "اعتراف نامادری 4 ماه پس از مرگ پسر 8 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف نامادری 4 ماه پس از مرگ پسر 8 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید