وزیر کشور: فعلا برنامه ای برای گران شدن بنزین وجود ندارد

به گزارش کی آنلاین، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر کشور در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است بنزین گران گردد؟ تاکید نمود: فعلا قراری برای گران شدن بنزین وجود ندارد.

وزیر کشور: فعلا برنامه ای برای گران شدن بنزین وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، احمد وحیدی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بزرگ توانمندی ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی 1400 که در مرکز نمایشگاهی بوستان گفت وگوی تهران در حال برگزاری است، در گفت وگو با ایسنا درباره برنامه وزارت کشور برای کنترل تجمعات اعتراضی که در بعضی نقاط کشور بر سر مساله آب یا حقوق ها برگزار می گردد، گفت: کوشش همکاران ما این است که درباره تجمعاتی که خواسته به حقی دارند، زمینه قانع کردن سازی انجام دهند و مسئولان مربوطه در بین کسانی که خواسته ای دارند، حضور یابند و آن دسته از خواسته های تجمع کنندگان را که قابل برطرف است، برطرف کنند و آنهایی که الان مجموعه امکانات دولت برای جبران آنها کفایت نمی کند را در دستور آنالیز و برطرف در زمان قابل قبولی قرار دهند و مواردی هم که قابل عمل نیست یا توقعاتی شدنی نیست را توجیه کنند.

وی تاکید نمود: در این زمینه موضوع اول ما این است که بیشتر قانع کردن سازی گردد و عزیزان بدانند که مشکل و حرف شان شنیده شده و آنها که قابل آنالیز و دنبال کردن است در سیر قرار گرفته است.

وزیر کشور بعلاوه در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است بنزین گران گردد؟ با بیان اینکه بنزین گران نخواهد شد، اظهار کرد: فعلا قراری برای گران شدن بنزین وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 2032

به "وزیر کشور: فعلا برنامه ای برای گران شدن بنزین وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور: فعلا برنامه ای برای گران شدن بنزین وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید