واکنش طالب ریکانی به پیشنهاد استقلال و محمود فکری

به گزارش کی آنلاین، شوک مربوط به خبر فروش طالب ریکانی برای دستیابی به منبع مالی از سوی باشگاه صنعت نفت آبادان با واکنش های تندی از سوی هواداران این تیم همراه بوده که امیدوار بودند با تقویت تیم، در راستا تاریخ سازی و دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گام برداند.

واکنش طالب ریکانی به پیشنهاد استقلال و محمود فکری

طالب ریکانی که در این فصل با ثبت شش گل و سه پاس گل، عملکردی تاثیرگذار در ترکیب نفت آبادان داشته، اکنون جدی ترین گزینه نقل و انتقالاتی محسوب می شود که چند تیم را خواهان خود می بیند. او در گفتگو با خبرنگار ما درباره شرایط نفت و همچنین حواشی مربوط به مسائل مالی این تیم و احتمال جدایی اش حرف های جالبی به زبان آورد.

گفته می شود پیشنهاد مناسبی از استقلال داری. شاید این انتقال برای تو یک موقعیت ویژه باشد.

باشگاه گفته نامه پیشنهاد آمده. از چند باشگاه دیگر هم آمده است. نه من که چند بازیکن دیگر تیم هم پیشنهادات خوبی دارند. من برای من نه استقلال و نه هیچ تیم دیگری اهمیت ندارد. برای همه تیم ها احترام قائل هستم، اما من پسر این خاک هستم. خاکی که همه می دانند مردم آن چه شرایطی را دنبال می کنند و چه مسائلی دارند. بله، درست می گویید و اگر بخواهم فقط به خودم فکر کنم شاید انتقال در این مقطع که عملکرد خوبی در نیم فصل داشتم و تیم ها میلیاردی برای جذب بازیکن هزینه می کنند، به سود من باشند. اما برای من در این شرایط مهم و در اولویت تیم نفت و هواداران آبادانی هستند. ب

ه قول فرانچسکو توتی خانواده مهمترین چیز هر کسی است و آدم نباید به خاطر مسائل مالی خانواده اش را ترک کند. من دوست دارم اینجا بمانم و از مدیران نفت آبادان هم می خواهم مرا نفروشند. امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که مدیران استانی هر چه زودتر مسائل مالی تیم را حل کنند تا همه در کنار هم برای موفقیت باشگاه و خوشحالی هواداران گام برداریم.

پس پرونده حضورت در استقلال یا هر تیم بزرگ دیگری را بسته شده بدانیم، علیرغم اینکه باشگاه گفته برای حل مشکل مالی شاید اقدام به فروش تو کنند؟

باز هم می گویم که برای تمام تیم ها احترام قائل هستم. اما یک لحظه تماشای خنده هواداران آبادانی با پیراهن برزیلی این تیم را با هیچ ثروتی عوض نخواهم کرد. امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که نه من و هیچ بازیکن دیگری مجبور نشود از تیم برود. اینجا خانه ماست.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1500

به "واکنش طالب ریکانی به پیشنهاد استقلال و محمود فکری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش طالب ریکانی به پیشنهاد استقلال و محمود فکری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید