خبرنگاران دادستان آبادان در مورد ماجرای کتک خوردن یک زن در این شهرستان شرح داد

به گزارش کانلاین، آبادان - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب آبادان ضمن تاکید بر برخورد با برهم زنندگان امنیت و آسایش روانی شهروندان با استفاده از فضای مجازی گفت:علت اصلی درگیری در فیلم پخش شده در فضای مجازی درگیری خانوادگی و اختلاف قبلی و مسائل اقتصادی است.

خبرنگاران دادستان آبادان در مورد ماجرای کتک خوردن یک زن در این شهرستان شرح داد

حمید مردانی پور پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت:بر اساس گزارش مرجع انتظامی و قاضی کشیک روز گذشته خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت در منطقه بریم مراجعه و در بدو ورود با پسری روبرو و با آن درگیر و در نهایت با وسیله برنده پسر را مجروح کرد.

وی اضافه نمود: اهالی منزل در ادامه سعی نموده اند مانع ورود این خانم به خانه شوند که تلاششان بی فایده بوده و در نهایت با این خانم درگیر می شوند.

وی افزود: 2 خانمی که در منزل بودند با وی درگیر و وی را از ناحیه صورت مجروح نموده و درگیری به خارج از منزل کشیده می گردد.

مردانی پور گفت:ماموران حراست و انتظامی پس از اطلاع در محل حاضر و همه افراد را دستگیر کردند.

وی اضافه نمود:پس از تحقیقات اجرا شده خانم مهاجم با قرار قانونی آزاد و برای مداوا به مرکز درمانی اعزام شد و مامور حراست نیز توسط قاضی احضار و روانه زندان شد.

دادستان آبادان گفت:افرادی که فیلم این حادثه را در فضای مجازی منتشر نموده اند به زودی دستگیر خواهند شد و برخورد لازم با آنها صورت خواهد گرفت.

وی گفت:دستگاه قضایی با تعامل با سایر دستگاه امنیتی و انتظامی با افرادی که قصد دارند با استفاده از فضای مجازی آسایش اجتماعی شهرستان را ملتهب نمایند برخورد خواهد نمود.

انتشار فیلمی از درگیری خانوادگی یک زن در آبادان در فضای مجازی خبر ساز و عده ای هم بدون اطلاع از ماجرا برای این درگیری خانوادگی سناریو سازی کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1289

به "خبرنگاران دادستان آبادان در مورد ماجرای کتک خوردن یک زن در این شهرستان شرح داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دادستان آبادان در مورد ماجرای کتک خوردن یک زن در این شهرستان شرح داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید