تلفیق تاریخ، پیتزا و ورزش در سی امین دوره یونیورسیاد 2019

به گزارش کانلاین، مسئولان شهر ناپل در نظر دارند در جریان یونیورسیاد 2019، انگیزه بیشتری را برای افزودن ورزش به زندگی روزمره مردم بخصوص در محوطه دانشگاه ایجاد کنند.

تلفیق تاریخ، پیتزا و ورزش در سی امین دوره یونیورسیاد 2019

به گزارش خبرنگار ورزشی کانلاین، سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان از 12 تا 23 تیر ماه در ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد. ناپل در جنوب رم واقع شده است، این شهر پویایی ورزش دانشگاه را با فرهنگ و تاریخ خود به اشتراک گذاشته و همین ویژگی است که باعث شده بعد از گذشت 6 دهه از میزبانی یونیورسیاد توسط تورین، دوباره یک شهر ایتالیایی میزبان این مسابقات شود.

همه ویژگی های شهر ناپل به میراث جهانی ثبت شده آن در یونسکو و پیتزا فروشی هایش خلاصه نمی شود بلکه ورزش نیز آن را شهره کرده است. ورزش در سومین شهر بزرگ ایتالیا به یک شیوه زندگی تبدیل شده است. پیاده روی در امتداد خیابان های معروف و باریک ناپولی و دیدن بازی فوتبال در پیاده روی ها و در گوشه و کنار شهر و دیدن طرفداران پرشور در کافه تلویزیون های ناپل زمانی که تیم ناپولی و دیگر تیم های این شهر بازی می کنند، گواه این مدعا است.

تلفیق ورزش و مراکز تاریخی شهر و اماکن طبیعی مانند ساحل آمالو می تواند برای ورزشکاران دانشگاهی یک منظره زیبا را ایجاد کند. تصور کنید که برای مسابقات تنیس در جریان یونیورسیاد در کنار ساحل غربی ناپولی بازی کنید و سایه کوه ووزویو در یک طرف و جزیره کاپری در طرف دیگر شما باشد. این منظره به عنوان یک پس زمینه برای انجام یک مسابقه در یونیورسیاد به یادماندنی خواهد شد.

شما از مرکز شهر تا کل منطقه، گزینه های زیادی پیش رو دارید تا به صورت تماشاگر ورزشی از دیدن صحنه ها لذت ببرید.

میزبان سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی 2019 خود را برای اجرای کامل این مسابقات آماده کرده که یکی از آنها برگزاری مسابقات در مراکز ورزشی مرمت شده در سراسر منطقه کامپانیا است تا لحظات زیبای ورزشی را برای افرادی که سال ها در این مراکز از دیدن ورزش لذت می برند، دوباره یادآوری کند.

مسئولان شهر در نظر دارند تا در جریان یونیورسیاد 2019، انگیزه بیشتری را برای افزودن ورزش به زندگی روزمره مردم بخصوص در محوطه دانشگاه ایجاد کنند. این عقیده و تلاش حتی با خاموش شدن شعله های مشغل یونیورسیاد 2019، همچنان در شهر ناپل ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 210

به "تلفیق تاریخ، پیتزا و ورزش در سی امین دوره یونیورسیاد 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفیق تاریخ، پیتزا و ورزش در سی امین دوره یونیورسیاد 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید