بودجه 1.24 میلیون پوندی برای ارتقای سرویس بهداشتی یک شهر ، وقتی معلولان الویت شهرداری هستند

به گزارش کی آنلاین، شورای شهر نورث نورفولک در نظر دارد سرویس های بهداشتی عمومی شهر را با نمونه های بهبود یافته نو جایگزین کند که شامل سرویس های زنانه و مردانه به صورت مجزا، مکان تعویض لباس و اتاق خانواده مجهز به امکاناتی هم چون میز تعویض پوشک نوزاد است.

بودجه 1.24 میلیون پوندی برای ارتقای سرویس بهداشتی یک شهر ، وقتی معلولان الویت شهرداری هستند

به گزارش خبرنگاران، شورای شهر نورث نورفولک در استرالیا در حال برنامه ریزی برای جایگزینی سرویس های بهداشتی عمومی پارکینگ خیابان ویکارج (Vicarage) در نورث والشام (North Walsham) است و مراتب برنامه ریزی خود را برای لوکس کردن این سرویس ها در پورتال رسمی خود منتشر نموده است. این برنامه ریزی ها شامل ایجاد سرویس های جداگانه زنانه و مردانه، مکان های تعویض لباس و اتاق خانواده خواهد بود که در آن یک میز تعویض پوشک تعبیه شده است.

شورا بیان کرد که سرویس های نو دارای امکانات بزرگ و قابل دسترس خواهد بود که برای استفاده افراد دارای معلولیت شدید طراحی شده اند و شامل تجهیزاتی مانند بالابر، پرده، نیمکت هایی برای نشستن پرستاران و فضایی برای استراحت همراهان می گردد. شورا این سرویس های نو را نشان دهنده پیشرفت بزرگی در زمینه حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت بیشتر آن ها معرفی کرد چراکه دسترسی به سرویس های تمیز، ایمن و قابل دسترس حق هر یک از ساکنان و بازدیدکنندگان شهر است.

شورای شهر نورث نورفولک برای تجهیز این سرویس ها 300 هزار پوند بودجه دریافت نموده است که بنا بر اسناد، یکی از بزرگ ترین یاری های اقتصادی ارائه شده کشور طی برنامه تغییر مکان های شهر محسوب می گردد. این شورا از سپتامبر 2018 تا نوامبر سال گذشته حدود 1.24 میلیون پوند به بهبود سرویس های بهداشتی سراسر منطقه اختصاص داده و متعهد شده است که شرایط بهبود دو سرویس بهداشتی عمومی دیگر واقع در نورث والشام و شرینگهام (Sheringham)، بعلاوه بهسازی سرویس های بهداشتی موزه برودز (Broads) در استالهام (Stalham) و خیابان آلبرت را نیز فراهم کند.

منبع: ایمنا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 شهریور 1401 بروزرسانی: 5 شهریور 1401 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 2128

به "بودجه 1.24 میلیون پوندی برای ارتقای سرویس بهداشتی یک شهر ، وقتی معلولان الویت شهرداری هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 1.24 میلیون پوندی برای ارتقای سرویس بهداشتی یک شهر ، وقتی معلولان الویت شهرداری هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید