بهترین حیوان خانگی چیست؟

به گزارش کی آنلاین، راهنمای انتخاب حیوانات خانگی مناسب ، سگ های خانگی ، گربه خانگی ، همستر ، ماهی آکواریومی ، طوطی و پرنده خانگی ، خرگوش خانگی ، گربه پرشین

بهترین حیوان خانگی چیست؟

خبرنگاران | سرویس گیاهان و حیوانات - اگر دوست دارید که حیوان خانگی داشته باشید ولی نمی دانید چه حیوانی برای شما و شرایط شما مناسب است، این مقاله را بخوانید شاید بتوانید جواب سوال خود را بیابید.

  1. اگر به دنبال سگ های خانگی هستید حتماً اطمینان حاصل کنید که جای کافی در خانه و زمان کافی در زندگی خود برای آن دارید. سگ ها دوست دارند زیاد راه بروند و اگر شما فردی هستید که به میزان زیاد سرکار می روید سگ نمی تواند حیوان خانگی خوبی برای شما باشد.
  1. اگر گربه خانگی دوست دارید می بایست درخانه از وسایلی بهره ببرید که ضد خش باشد و گربه نتواند به اثاثیه شما آسیب بزند. امکان دارد گربه ای داشته باشید که همیشه در خانه از آن نگهداری می کنید، در این حالت شما باید اسباب بازی هایی داشته باشید تا حوصله گربه سر نرود. اگر گربه خارج از خانه دارید، مطمئن شوید که بیمه حیوانات دارید که این حالت مربوط به رویدادهای خطرناک برای حیوان خانگی شماست و همچنین یک در جدا برای گربه در نظر بگیرید تا بتواند از آن عبور و مرور کند.
  1. اگر دنبال ماهی هستید باید آکواریوم بزرگی برای آن تهیه نموده باشید. یک ظرف کوچک هیچ گاه نمی تواند فضای مناسبی ایجاد کند و نمی توان از یک پالایه در آن استفاده کرد، بنابراین به این نوع ظرف ها فکر نکنید. این ظرف ها فقط برای نشان دادن حیوانات به بچه ها مناسب هستند.
  1. اگر شما به دنبال یک پرنده مانند مرغ عشق و یا طوطی هستید، اطمینان حاصل کنید که شما فضای کافی برای قفس دارید و اینکه در آن قفس به خوبی بسته می گردد. این حیوانات به امنیت احتیاج دارند.
  1. اگر شما به دنبال یک همستر، خوکچه هندی و یا موش صحرایی هستید باید یک قفس داشته و اطمینان حاصل کنید که آن را به طور مرتب تمیز می کنید. عوامل زیادی برای این نوع حیوانات وجود دارند مانند محل خواب، آب، یک محل پنهان شدن و غذا، این نوع حیوانات به جفت هم احتیاج دارند.
  1. اگر به دنبال یک خرگوش هستید حتماً اطمینان حاصل کنید که در داخل خانه برای آن ها فضای کامل دارید. آن ها حیوانات خانگی خوبی هستند و یک قفس نمی تواند محل خوبی برای آن ها باشد. خرگوش به محیطی سرزنده، غذا و آب احتیاج دارد.
  1. حتماً بر روی حیوانی که می خواهید انتخاب کنید تحقیق کامل انجام دهید.
منبع: setare.com
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1483

به "بهترین حیوان خانگی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین حیوان خانگی چیست؟"

1 دیدگاه

sara 20 مرداد 1400

سایت خیلی خوبی دارید
امیدوارم موفق باشید

پاسخ به sara
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید