آذری جهرمی: پنجشنبه مردم را سورپرایز می کنم ، اپلیکیشن های نشان و بلد مردم را از ویز بی احتیاج نموده است

به گزارش کی آنلاین، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: روز پنجشنبه سورپرایز ویژه ای برای مردم خواهم داشت.

آذری جهرمی: پنجشنبه مردم را سورپرایز می کنم ، اپلیکیشن های نشان و بلد مردم را از ویز بی احتیاج نموده است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند که با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، در سالن همایش بین المللی برج میلاد برگزار گردید اظهار کرد: خوشحالم که امروز هوای تهران تمیز است و این همایش در چنینی روزی برگزار می گردد ضمن اینکه سال گذشته ما تفاهمنامه ای را با شهرداری تهران به امضا رساندیم و مفتخرم بگویم این تفاهمنامه یکی از بهترین تفاهمنامه هایی بوده که با شهرداری به امضا رسیده است.

وی توضیح داد: یکی از ثمرات این تفاهمنامه با شهرداری تهران این است که اگر امروز کسی با سامانه 137 و آتش نشانی تماس بگیرد دیگر نمی خواهد نگران دادن آدرس باشد چرا که محدوده آدرس به وسیله دولت الکترونیک تعیین می گردد.

آذری جهرمی اظهار داشت: امروز دیگر مردم نگران وِیز نیستند و اپلیکیشن های نشان و بلد با همت همکارانم در حوزه فناوری تهیه شده است. ما باید یاد بگیریم چگونه از این مراکز اطلاعات اخذ کنیم و فی الواقع بزرگی ما به جایگاهمان نیست بلکه به نوع کار و خدمتی است که انجام می دهیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه این همایش گفت: امروزه دولت توجه ویژه ای به حوزه فناوری دارد و دولت الکترونیک توانسته در این حوزه گام هایی بردارد و امیدواریم تا انتها سال شهرداری تهران صدور قبوض کاغذی را به طور کامل حذف کند.

وی توضیح داد: در حال حاضر تمام درخواست شهروندان به شهرداری در یک بازه زمانی تعیین و کمتر از یک روز پاسخ داده می گردد و اقدامات هوشمندسازی موثری در سطح شهر به احترام شهروندان اجرا شده است.

آذری جهرمی با تاکید بر اینکه ما در فرآیند هوشمندسازی به شعار اکتفا نکرده ایم گفت: هم اکنون زیر پوست مدیریت شهری اتفاقات خوبی انجام می گردد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تا انتها سال تمام فعالیت های اداره پست به صورت هوشمند انجام می گردد، گفت: تا انتها سال 200 موتور برقی، 50 دوچرخه برقی و البته احتمال ورود 10 خودرو شرکت دانش بنیان با توافق و پلاک گذاری ناجا وارد حوزه خدمت رسانی در حوزه پست خواهد شد.

جهرمی در انتها گفت: ان شاءالله پنجشنبه این هفته سورپرایز برای مردم دارم که آن را در همان روز اعلام خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 607

به "آذری جهرمی: پنجشنبه مردم را سورپرایز می کنم ، اپلیکیشن های نشان و بلد مردم را از ویز بی احتیاج نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: پنجشنبه مردم را سورپرایز می کنم ، اپلیکیشن های نشان و بلد مردم را از ویز بی احتیاج نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید