گتوسو: بعد از دریافت اولین گل از ناپولی ناگهان محو شدیم، مسئولیت این باخت برعهده من است

به گزارش کانلاین، سرمربی میلان از رویکرد بازیکنانش در بازی خارج از خانه مقابل ناپولی انتقاد کرد اما خودش مسئولیت شکست در این مسابقه را برعهده گرفت.

گتوسو: بعد از دریافت اولین گل از ناپولی ناگهان محو شدیم، مسئولیت این باخت برعهده من است

به گزارش کانلاین، جنارو گتوسو سرمربی میلان شب گذشته (شنبه) در حالی فصل را با شکست در خانه ناپولی شروع کرد که تیمش تا دقیقه 53 با دو گل از میزبان پیش بود.

گتوسو که بازی هفته اول تیمش در فصل جدید سری A مقابل جنوا به زمان دیگری موکول گردیده است، پس از قبول شکست مقابل تیم استاد سابقش کارلو آنچلوتی، به شبکه های دازن و اسکای اسپورت ایتالیا گفت: در این بازی چیزی که بیشتر از همه بابتش حسرت می خورم، این است که بعد از دریافت گل اول از ناپولی، ناگهان از بازی محو شدیم. بعد از آن گل بازیکنان ما هر کدام راه خودشان را در پیش گرفتند و مسیر را گم کردند. ما باید یاد بگیریم که چگونه این جنبه از بازی مان را ارتقا دهیم و من از واکنش منفعلانه ای که تیمم نسبت به گل های خورده نشان داد، ناراحتم.

سرمربی روسونری اضافه نمود: من مسئولیت این شکست را کاملاً برعهده می گیرم چون اگر تیم دچار وحشت گردیده، سرمربی مقصر است. ما به محض ارتکاب اولین اشتباه، از تکاپو افتادیم و این همان اتفاقی بود که فصل گذشته هم بارها برای ما رخ داد.

در صحنه اولین گل ناپولی که این تیم را به بازی برگرداند، لوکاس بیلیا با لو دادن توپ مقصر بود هرچند گتوسو کوشش داشت که از او برطرف اتهام کند.

گتوسو ادامه داد: آن اشتباه را متئو موساکیو مرتکب شد و نباید توپ را آنطور پاس می داد. با این حال من دوست ندارم درباره اشتباهات فردی بازیکنانم صحبت کنم. ما 55 دقیقه بر بازی سوار بودیم اما به محض رخ دادن اولین اتفاقی که تمرکزمان را گرفت، تیم از هم پاشید و به ناپولی اجازه دادیم که به بازی برگردد. بعد از گل آنها میلان دیگر تیمی متحد نبود. چیزی که خیلی مرا آزار می دهد این است که در جایی مانند سن پائولو اینقدر خوب بازی کردیم اما باید دست خالی برگردیم. حالا باید به فکر جبران باشیم.

گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی جدید میلان اولین بازی رسمی اش را در ترکیب اصلی این تیم انجام داد اما در خانه تیم سابقش تأثیر بسزایی بر روند بازی نداشت.

ایگواین تأکید کرد: تا دقیقه 55 ایگواین نقش پررنگی در بازی داشت و به نوعی در گل دوم مان م نقش داشت. بعد از آن او هم مانند دیگر بازیکنان تیم از نظر جسمانی افت کرد اما من مطمئنم که او در این فصل می تواند کمک های فراوانی به ما بکند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 20

به "گتوسو: بعد از دریافت اولین گل از ناپولی ناگهان محو شدیم، مسئولیت این باخت برعهده من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوسو: بعد از دریافت اولین گل از ناپولی ناگهان محو شدیم، مسئولیت این باخت برعهده من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید