کی روش: با اشک هایی که درون قلبم هست، ایران را ترک می کنم

به گزارش کانلاین، برای من همین اتفاقات خیلی پر معنا است. افرادی مثل کاپیتان نکونام، سعید احمدوند و آقای مالک. از طرف خودم، خانواده و کادرم مراتب تقدیر خودم را تقدیم می کنم و هیچ موقع هم این اتفاقات را فراموش نمی کنم و همواره در قلبم نگه می دارم. مطمئناً درون قلبم با اشک اینجا را ترک خواهم کرد. اشک هایی که درون قلبم هستند و تنها کسانی که با من احساسات مشترکی دارند می توانند آن ها را ببینند. آن ها می توانند این اشک ها را ببینند و احساسش نمایند. از ایران تشکر می کنم.

کی روش: با اشک هایی که درون قلبم هست، ایران را ترک می کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آخرین مصاحبه خود پیش از ترک کشور گفت که ایران را درحالی که اشک هایی در قلبش بوده، ترک می نماید.

کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، پیش از ترک کشور و در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز من خیلی ها را در فرودگاه نمی شناختم و فقط این همه راه را به اینجا آمده بودند که حمایت شان را نسبت به من نشان بدهند. همچنین کاپیتان نکونام زحمت کشید و به اینجا آمد. از دو نفر دیگر هم می خواهم تشکر کنم. آقای مالک که امروز برای خداحافظی به اینجا آمد. او حتی اوایل حضور من در ایران هم در فدراسیون بود.

او ادامه داد: همچنین یک دیدار سمبلیک و با معنا با سرمربی تیم ملی تنیس، آقای احمدوند داشتم. خیلی برای من پر معنا بود که او و دستیارش برای خداحافظی به اینجا آمدند. برای من همین اتفاقات خیلی پر معنا است. افرادی مثل کاپیتان نکونام، سعید احمدوند و آقای مالک. از طرف خودم، خانواده و کادرم مراتب تقدیر خودم را تقدیم می کنم و هیچ موقع هم این اتفاقات را فراموش نمی کنم و همواره در قلبم نگه می دارم. مطمئناً درون قلبم با اشک اینجا را ترک خواهم کرد. اشک هایی که درون قلبم هستند و تنها کسانی که با من احساسات مشترکی دارند می توانند آن ها را ببینند. آن ها می توانند این اشک ها را ببینند و احساسش نمایند. از ایران تشکر می کنم.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 16 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 141

به "کی روش: با اشک هایی که درون قلبم هست، ایران را ترک می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: با اشک هایی که درون قلبم هست، ایران را ترک می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید