کشتی فرنگی جام وهبی امره، عباس پور، دادمرز، دلخانی و مختاری به مرحله نیمه نهایی رسیدند

به گزارش کی آنلاین، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه، از ظهر امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر استانبول در حال برگزاری است.

کشتی فرنگی جام وهبی امره، عباس پور، دادمرز، دلخانی و مختاری به مرحله نیمه نهایی رسیدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن 55 کیلوگرم که شش کشتی گیر حضور دارند، رقابت ها به صورت دوره ای و در دو گروه سه نفره برگزار می گردد که سجاد عباس پور در دور اول ودرینکوف از روسیه را مغلوب کرد و با توجه به حاضر نشدن رجب از ترکیه، در ملاقات دوم هم پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. پویا دادمرز هم مقابل گریگوروف از بلغارستان و کلیچ از ترکیه به فزونی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

براساس این گزارش، در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم سلیمان اف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف نماینده ای از کشور ترکیه می رود. در پایین جدول هم محمد نوربخش در دور نخست به مصاف آسخات محمدعلی اف از قزاقستان به پیروزی رسید، اما در کشتی دوم با نتیجه 10 بر 9 مغلوب حریف ترک خود شد و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی هم شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها را به دست آورد.

بعلاوه در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست اوزیل از کشور ترکیه را مغلوب کرد. در همین وزن امین کاویانی نژاد مقابل دیمیتروف از بلغارستان به پیروزی دست یافت. دو نماینده کشورمان در دور بعد به مصاف هم رفتند که مختاری با نتیجه 2 بر یک مقابل کاویانی نژاد به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف حریفی از کشور روسیه می رود. در صورت حضور مختاری در ملاقات فینال، کاویانی نژاد می تواند در گروه شانس مجدد به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن 82 کیلوگرم هم در پایین جدول محمد ناقوسی در دور اول مقابل یونس اف از روسیه باخت و باید منتظر حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال باشد تا او هم شانس حضور در گروه بازنده ها را به دست آورد. رسول گرمسیری هم در دور نخست کشتی گیری از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور دوم مغلوب امره کوش از ترکیه شد و باید منتظر راهیابی این کشتی گیر به ملاقات فینال باشد تا شانس ادامه کار را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1739

به "کشتی فرنگی جام وهبی امره، عباس پور، دادمرز، دلخانی و مختاری به مرحله نیمه نهایی رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی جام وهبی امره، عباس پور، دادمرز، دلخانی و مختاری به مرحله نیمه نهایی رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید