پاک باطن: مثل ست دوم بودم نمی باختم، بازی با رنک 300 تجربه خوبی بود

به گزارش کانلاین، تنیسور کشورمان گفت: اگر در ست اول هم شرایط ست دوم را داشتم قطعا شرایط بازی طور دیگری پیش می رفت.

پاک باطن: مثل ست دوم بودم نمی باختم، بازی با رنک 300 تجربه خوبی بود

به گزارش خبرنگار اعزامی کانلاین از جاکارتا، غزل پاک باطن بعد از شکست برابر تنیسور عمانی گفت: می دانستم بازی دشواری در پیش دارم و حریفم را می شناختم اما واقعا برای کسب تجربه به اینجا آمده بودم و به این چشم به بازی های آسیایی نگاه می کردم.

او ادامه داد: حریف من رنک 300 جهانی داشت و این رنک نشان می دهد که او اصلا حریف آسانی برای من نبوده و بازی تا چه اندازه دشوار بوده است. از ابتدا هدفم این بود که دست و پابسته نباشم و بازی خوبی از خودم به نمایش بگذارم اما سرعت بازی و کم تجربگی من ست اول را از من گرفت اما در ست دوم شرایطم بهتر شد و تمام دست ها را شانه به شانه حریفم پیش رفتم و نبرد نزدیکی با حریف صاحب جایگاهم داشتم.

تنیسور جوان ایران در خصوص پرخاشگری تنیسور عمانی در زمین گفت: شاید او انتظار این نمایش را از من نداشت و همین موضوع عصبی اش نموده بود. من از عملکرد خودم راضی هستم. هرچند می توانستم بهتر از این هم باشم.

غزل پاک باطن اعلام کرد: قبول دارم که اگر عملکرد ست دوم را در ست اول داشتم بازی طور دیگری پیش می رفت اما این از کم تجربگی من بود. شما می دانید که در دنیا تنیسور و تیم همراهش برنامه های 5 و یا حتی 10 ساله دارند.آنها برنامه مسابقات را می گذارند و از امروز تصمیم می گیرند کدام تورنمنت ها باشند و کدام نباشند. فقط می توانم بگویم که برای یک تنیسور هیچ چیز به اندازه مسابقه دادن مفید نیست. امیدوارم یک روز به زودی بتوانیم تنیس ایران را با یک برنامه خوب به جایگاهی درخور شان برسانیم.

وی در سرانجام به اهمیت بدنسازی در ورزش بانوان اشاره نمود و گفت: بدنسازی برای ورزشکارانی که حجاب ندارند هم امری مهم به شمار می رود و قطعا برای ما که با حجاب هستیم شرایط متفاوت تر است. ما در این سال ها که حرفه ای تمرین می کنیم و مسابقه می دهیم با حجاب بازی کردن عادت نموده ایم اما موافقم که باید بدنسازی هایمان بهتر باشد.این را هم می دانم که بدن حریف امروز من بسیار آماده تر از من بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 15

به "پاک باطن: مثل ست دوم بودم نمی باختم، بازی با رنک 300 تجربه خوبی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاک باطن: مثل ست دوم بودم نمی باختم، بازی با رنک 300 تجربه خوبی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید