پارالمپیک 2020 توکیو، برای سیامندی که امروز خیلی جایش خالی است، او عجله داشت و به وعده گاه آخر نرسید

به گزارش کی آنلاین، ششمین روز پارالمپیک 2020 می توانست روزی باشد که همه اهالی ورزش منتظرش بودند؛ روزی که سیامند رحمان می خواست به رکورد پارالمپیک حمله کند، اما حیف که او برای رفتن خیلی عجله داشت.

پارالمپیک 2020 توکیو، برای سیامندی که امروز خیلی جایش خالی است، او عجله داشت و به وعده گاه آخر نرسید

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از توکیو، اولین روزهای ورود کرونا به ایران بود و هنوز نمی دانستیم قرار است، چقدر داغ بر دل مان بگذارد و فقط می شنیدیم که خطرناک است و کشنده. کم کم گوش مان داشت عادت می کرد به شنیدن خبرهای بد. خیلی بدتر از آنهایی که قبلاً می شنیدیم و دیر یا زود هضم شان می کردیم. غروب 11 اسفند 98 بود. یکشنبه. تعداد کشته های کرونا در آن روز رسیده بود به 54 نفر. چه خبر تلخی. چه روزهای بدی. در میان همه آن اخبار بد، یکهو خبر آمد که سیامند رحمان فوت کرد!

سیامند؟! او که فقط 31 سال داشت! بله، سیامند رحمان به خاطر حمله قلبی در بیمارستانی در اشنویه فوت نموده بود. دنیا روی سرمان خراب شد. همه فکر می کردند، کرونا او را از ورزش ایران و دنیا گرفته، اما مشکل از جایی دیگر بود. از قلبی که بد موقع از حرکت ایستاد. سیامند انگار عجله داشت برای رفتن و صبر نکرد تا به وعده شکستن دوباره رکورد دنیا عمل کند. او رفت، خیلی زودتر از رسیدن به وعده گاه آخر، پارالمپیک 2020 توکیو.

و چقدر جای سیامند خالی است در کاروان ایران. با آن خنده شیرینش است. با یاالله گفتن زیر وزنه. با طلایی که از بازی های پاراآسیایی گوانجو گرفت و دیگر اجازه جولان دادن به کسی در وزن آخر پاراوزنه برداری نداد و در عمر ورزشی اش به 12 مدال طلا و یک نقره رسید که دوتای آن مدال های طلایی پارالمپیک های 2012 و 2016 لندن و ریودوژانیرو بود.

اگر امروز سیامند بود، در سی و دو سه سالگی باز هم برای مان افتخارآفرینی می کرد. باز هم آخر از همه می آمد. وزنه را می زد. طلا را می گرفت و می رفت سراغ رکوردشکنی. اگر بود امروز حمله می کرد به رکورد 310 کیلوگرم پارالمپیک، اما حیف که نیست تا سالن اینترنشنال فوروم توکیو شبی به یادماندنی را به خود تجربه کند.

امروز سیامند نیست، اما منصور پورمیرزایی را داریم تا در غیاب رحمان افسانه ای، طلای همیشگی سنگین وزن پاراوزنه برداری را برای ایران به ارمغان بیاورد. با یاد سیامند دلخوشیم و به قدرت پورمیرزایی امیدوار تا طلایی دیگر به جمع مدال های ایران اضافه گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1773

به "پارالمپیک 2020 توکیو، برای سیامندی که امروز خیلی جایش خالی است، او عجله داشت و به وعده گاه آخر نرسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارالمپیک 2020 توکیو، برای سیامندی که امروز خیلی جایش خالی است، او عجله داشت و به وعده گاه آخر نرسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید