نویسنده جوانی که از اسیر 13 ساله نوشت

به گزارش کانلاین، مجموعه مستند قلمستان دوشنبه 1 مهر با پخش مستند خاطرات صبح پرتره فاطمه دوست کامی نویسنده دفاع مقدس روی آنتن شبکه مستند می رود.

نویسنده جوانی که از اسیر 13 ساله نوشت

به گزارش گروه فرهنگی کانلاین، ابوالفضل توکلی تهیه کننده خاطرات صبح درباره این مستند که امشب از شبکه مستند پخش می گردد گفت: دلم می خواست در مجموعه قلمستان پرتره ای از نویسنده های جوان دفاع مقدس را داشته باشم، در جریان تحقیق و پژوهش خانم دوست کامی را پیدا کردم، نویسنده تحصیل نموده جوانی که با کتاب سرباز کوچک امام معروف شد.

وی اضافه کرد: سرباز کوچک امام مجموعه خاطرات خواندنی مهدی طحانیان، اسیر 13سالهٔ جنگ تحمیلی است که توسط فاطمه دوست کامی به رشتۀ تحریر درآمده است، این کتاب در مدت کوتاهی به چاپ چهل و دوم رسیده است.

این تهیه کننده گفت: آخرین کتاب این نویسنده جوان هم صباح شامل خاطرات صباح وطن خواه از مدافعان شهر خرمشهر و بانوان امدادگر جنگ تحمیلی است.

وی اضافه کرد: این مستند 30 دقیقه ای در تهران تصویربرداری شده و مهدی طحانیان و صباح وطن خواه هم در این فیلم ما را همراهی خواهند کرد.

توکلی در سرانجام توضیح داد: این قسمت از مجموعه مستند قلمستان را سعیده ملامهدی کارگردانی نموده و از دیگر عوامل آن می توان به تصویربرداران محمد ورزنده، مهدی مؤیدی و محمد اخوان تدوینگر اشاره نمود.

مجموعه مستند قلمستان به تهیه کنندگی ابوالفضل توکلی پرتره ای از نویسندگان دفاع مقدس است که تا آدینه هر شب ساعت 20 از شبکه مستند پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 403

به "نویسنده جوانی که از اسیر 13 ساله نوشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویسنده جوانی که از اسیر 13 ساله نوشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید