مرمت و نوسازی راههای مازندران 60 میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد

به گزارش کی آنلاین، به گزارش خبرنگاران، ربیع فلاح جلودار دوشنبه شب در جلسه شورای اداری استانداری مازندران، مهمترین مشکل زیست محیطی استان را بحث پسماند عنوان و گفت: برای جمع آوری زباله و شیرابه باید دولت تا دو سال آینده از نظر اقتصادی حمایت کند.

مرمت و نوسازی راههای مازندران 60 میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد

جهت دریافت خدمات بازسازی نمای ساختمان قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

وی بیان نمود: مازندران از نظر منابع آبی از سیستان و بلوچستان پایین تر و در مورد راهها کمتر از میانگین کشوری است.

فلاح با بیان اینکه باید جوابگوی مطالبات مردم با توجه به انتخابات ریاست جمهوری باشیم، توضیح داد: در چند سال اخیر سند چشم انداز فقط به بخش کشاورزی محدود بوده و در حوزه کشاورزی سرمایه گذاری نشده است.

وی به افزایش فراوری در امسال نسبت به سال گذشته و مدیریت درست آب منطقه در مدیریت یکپارچه آب اشاره نمود و اضافه نمود: با توجه به 6 هزار میلیارد متر مکعب آب سطحی در استان تنها 10 درصد آن مهار شده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه صندوق توسعه ملی تنها برای گاز و نفت تسهیلات ارائه می دهد اما مازندران به عنوان قطب گردشگری تسهیلات محدود دریافت می نماید، گفت: میزان اعتبار را صندوق توسعه ملی محدود در نظر گرفته است.

وی در بخش حوزه گردشگری، گفت: 19 هتل 5 ستاره و 4 ستاره با پیشرفت فیزیکی مختلف نیازمند تخصیص اعتبار است.

فلاح با بیان اینکه سهم مازندران با توجه به اینکه چهار درصد جمعیت کشور را دارد اما سهمش از بودجه 2.3 دهم درصد است گفت: اعتبارات استانی و ملی در سالهای گذشته برای استان مازندران به همین میزان بوده که در این دوسال اخیر تخصیص اعتبار بر اساس میزان جمعیت بوده است.

وی در مورد تردد خودروهای سنگین از داخل شهر، گفت: به دلیل نبود کمربندی در استان، خودروهای سنگین و نیمه سنگین در ایام تعطیلات و غیر تعطیلات از درون شهر تردد می نمایند.

فلاح یکی از اقدامات خوب دولت تدبیر و امید را جلوگیری از تغییر کاربری اراضی عنوان و اذعان داشت: جلوگیری از تغییر کاربری در دستور کار همه مسئولان و مدیران اجرایی قرار گرفته است.

وی از صادرات فراوریات کشاورزی و صنعتی استان به استان های دیگر اطلاع داد و اضافه نمود: اشتغال فارغ التحصیلان از مسائل مهم استان است که به همین دلیل امسال را به عنوان رونق مالی و اشتغالزایی نامگذاری نموده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 715

به "مرمت و نوسازی راههای مازندران 60 میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرمت و نوسازی راههای مازندران 60 میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید