رییس سازمان برنامه و بودجه: غرور ملی احیا شد

به گزارش کی آنلاین، رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: سعی داشتند با گرفتن میزبانی مانع پیشرفت ما شوند ولی درخشش تیم ملی باعث شد تا غرور ملی احیا شود. از همین الان عزیزی خادم و کادر فنی تیم ملی فکر شان را روی مسائل مالی نگذارند و بازیکنان روی موفقیت تمرکز کنند.

رییس سازمان برنامه و بودجه: غرور ملی احیا شد

با ما همراه باشید و درباره بهترین نوا بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از اعضای تیم ملی فوتبال ایران گفت: شب گذشته (سه شنبه) در دیدار با عراق کار ارزنده و ماندگاری از طریق تیم ملی رقم خورد. همه نفس ها در سینه حبس بود و خدا را شکر اتفاق خوبی حاصل شد. می خواستند پس از یک محاصره مالی و تلاش برای تحقیر ملی، توان مالی را از ما بگیرند و مردم را به ستوه آوردند. آنها سعی داشتند با گرفتن میزبانی مانع پیشرفت ما شوند ولی درخشش تیم ملی باعث شد تا غرور ملی احیا شود.

وی ادامه داد: اگر زحمت ها و رنج های بازیکنان و کادر فنی نبود و اگر مدیریت فدراسیون و وزارت ورزش وظایف خود را به درستی انجام نمی دادند قطعا کار انجام نمی شد. آنچه انجام شد شرط لازم بود و شرط کافی هنوز باقی است. به وزیر ورزش گفتم که من به این مراسم نمی آیم که بچه ها زودتر استراحت کنند ولی برای یک موضوع گفتم باید بیایم که فکر شما را از مسائل مالی خالی کنم. این وظیفه ما است.

رییس سازمان برنامه و بودجه شرح داد: از همین الان و بعد از اتمام برنامه با (مسعود) سلطانی فر وزیر ورزش و (شهاب الدین) عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال صحبت می کنیم تا برای تیم ملی تا انتهای بازی ها تدارک ببینیم و پشتیبانی را ادامه دهیم. از همین الان عزیزی خادم و کادر فنی تیم ملی فکر شان را روی مسائل مالی نگذارند و بازیکنان روی موفقیت تمرکز کنند.

منبع: ایرنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1714

به "رییس سازمان برنامه و بودجه: غرور ملی احیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس سازمان برنامه و بودجه: غرور ملی احیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید