حذف کمانداران ریکرو از قهرمانی آسیا

به گزارش کی آنلاین، در ادامه رقابت های تیروکمان قهرمانی آسیا که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، کمانداران ریکرو انفرادی زنان و مردان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند و با شکست برابر آن ها از گردونه مسابقات قهرمانی آسیا کنار رفتند.

حذف کمانداران ریکرو از قهرمانی آسیا

برای سفر با تور لحظه آخری پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگاران، در ادامه مسابقات تیروکمان قهرمانی آسیا که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، کمانداران ریکرو انفرادی زنان و مردان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند و با شکست برابر آن ها از دور مسابقات قهرمانی آسیا حذف شدند.

در این مسابقات امین پیرعلی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو انفرادی با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کمانداری از تاجیکستان شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

رضا شبانی در همین مرحله با نتیجه 6 بر 5 از سد نماینده ویتنام گذشت. وی در دور سوم با نتیجه 6 بر 2 برابر نماینده کره جنوبی باخت و از گردونه مسابقات کنار رفت.

صادق اشرفی دیگر کماندار ایران در دور دوم حذفی ریکرو انفرادی با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کمانداری از مالزی شد و حذف شد.

میلاد وزیری نیز در دور دوم با نتیجه 6 بر 2 برابر نماینده مغولستان باخت و از گردونه بازی ها کنار رفت.

در بخش ریکرو انفرادی زنان نیز زهرا نعمتی در دور دوم حذفی ریکرو انفرادی با نتیجه 6 بر 2 از سد نماینده سری لانکا گذشت. وی در دور سوم با نتیجه 6 بر صفر مغلوب کمانداری از کره جنوبی شد و حذف شد.

پارمیدا قاسمی در دور دوم حذفی ریکرو با نتیجه 6 بر 4 مغلوب نماینده ویتنام شد و از گردونه مسابقات حذف شد.

نیلوفر علیپور در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو با نتیجه 6 بر صفر از سد کماندار عراقی گذشت. وی در دور سوم با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کمانداری از قزاقستان شد و از گردونه بازی ها کنار رفت.

هم چنین شیوا شجاع مهر دیگر کماندار کشورمان در دور دوم حذفی با نتیجه 6 بر 4 از سد کمانداری از ویتنام گذشت. وی در دور سوم با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کمانداری از چین شد و از گردونه بازی ها کنار رفت.

در بخش کامپوند انفرادی زنان و مردان نیز دانیال حیدرزاده در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 145 بر 140 برابر نماینده هنگ کنگ به فزونی رسید. وی در دور دوم باید با کمانداری از تایلند ملاقات کند.

آرزو طاهریان نیز در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 140 بر 137 برابر نماینده فیلیپین باخت و از گردونه مسابقات کنار رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 653

به "حذف کمانداران ریکرو از قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف کمانداران ریکرو از قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید