برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه نهال

به گزارش کانلاین، خبرگزاری خبرنگاران- برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره ین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال معرفی شدند.

برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه نهال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال روز چهارشنبه دوازدهم خردادماه در مراسم اختتامیه نهال در فرهنگسرای نیاوران معرفی شدند:

برترین فیلم مستند:

عروسک ساخته الهه اسماعیلی

دیپلم افتخار:

قرمز وحشی ساخته محسن روشن روان

برترین فیلم تجربی:

هیرودو ساخته سروش باغبانی

برترین انیمیشن:

خولانه وه ساخته هژیر اسدی تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کردستان

دیپلم افتخار:

مالایز ساخته مشترک لیلا آهنگ، مریم علوی، سارا حنیف، مرضیه کردلو

برترین فیلم سال اولیِ مستند:

حاج ابوالقاسم قناد و پسرانش ساخته مهرداد خاکیدیپلم افتخار:

ماجرای ماجرا ساخته مهداد حقیقی

برترین فیلم سال اولی داستانی:

سر میز شام ساخته متین طالب زاده و هادی یغمایی

دیپلم افتخار: برای بار دوم ساخته لیلا اخباری

برترین طرحی صحنه:

فراز مدیری برای زرد خالدار محصول مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و Menisn Film Production

دیپلم افتخار:

فاطمه کشاورز برای واحد شش

برترین طراحی لباس:

حامد توری کرمی برای گزارش یک اخراج

دیپلم افتخار:

لیلا طاهری برای ماهکان تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

برترین صدا:

با احترام به زرد خالدار و ماهکان

مصطفی اکبری منجیلی، زهره علی اکبری یرای تهاتر

برترین موسیقی:

آنکیدو دارش برای بازی

دیپلم افتخار:

محمد مختاری برای هیرودو

برترین بازیگر زن

زارا مولایی برای گزارش یک اخراج

دیپلم افتخار:

بهار حسین زاده برای ماهکان

برترین بازیگر مرد

محمدعلی کریمی گوشت تلخ به تهیه کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و فرید حاجی

دیپلم افتخار:

محمد نریمان برای سایکو

برترین تدوین

مصطفی داوطلب برای سایکو

دیپلم افتخار:

نیلوفر ترابی برای اتانازی

برترین فیلمنامه

گزارش یک اخراج نوشته مشترک طاهره شعبانیان و مصطفی داوطلب

دیپلم افتخار:

خون مردگی ساخته امین اناری

برترین فیلمبرداری:

سیدمحمدرضا سجادی برای ماهکان تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

دیپلم افتخار:

حامد حسینی سنگری برای آن بالا

برترین کارگردانی

حسام حسینی و عباس حسین زاده برای ماهکان تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

برترین فیلم

ماهکان ساخته مشترک حسام حسینی و عباس حسین زاده و حسین فلاح تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

دیپلم افتخار:

گوشت تلخ ساخته فرید حاجی تهیه شده در انجمن سینمای جوانان ایران

برترین فیلم بین الملل

Adam ساخته Shoki Lin

دیپلم افتخار:

Day release ساخته Martin Winter

جایزه ویژه هیئت داوران

گزارش یک اخراج ساخته طاهره شعبانیان

برترین پوستر

متین خیبلی برای سقط و کرچک

برترین فیلمنامه ساخته نشده

بلوکانا علیه بلوکانا نوشته پیغام محمودی کردستانی

جایزه ویژه آموزشگاه

اسب سفید بالدار ساخته مهیار ماندگار

برترین فیلم از نگاه تماشاگران

پناهجویان ساخته مشترک مهسا تکش و محمدامین فلاح

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1709

به "برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه نهال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه نهال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید