برگزاری همایش اسوه های صبر و مقاومت، مدافعان سلامت شهید جلیل یاسوج تجلیل می شوند

به گزارش کانلاین، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با حضور استاندار و در همایش اسوه های صبر و مقاومت از 20 همسر، مادر و فرزند شهیدان والامقام و جانبازان هشت سال دفاع مقدس تقدیر می شود.

برگزاری همایش اسوه های صبر و مقاومت، مدافعان سلامت شهید جلیل یاسوج تجلیل می شوند

نادیا صداقت در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های دفتر امور زنان و خانواده استانداری در هفته دفاع مقدس، افزود: کمیته زن و دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی برگزار می کند.

وی با بیان اینکه برای پیاده سازی هرچه بهتر این برنامه ها وظایف و برنامه هایی برای ادارات مصوب و تعیین شد، شرح داد: تعدادی از این برنامه ها عملیاتی و بخشی در حال اجرا است.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری همایش اسوه های صبر و مقاومت در هفته جاری اشاره و اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های مربوط به این بیماری به صورت نمادین و با حضور استاندار از 20 همسر، مادر و فرزند شهیدان والامقام و جانبازان هشت سال دفاع مقدس به کنندگی از سایر خانواده های تجلیل می شود.

صداقت تاکید کرد: در حال حاضر 674 جانباز نیازمند پرستاری در استان ما وجود دارد که همسران فداکار این عزیزان شبانه روز و زینب وار از این شهیدان زنده پرستاری می کنند.

وی هدف از برگزاری این همایش را، زنده نگه داشتن یاد شهدا و جانبازان و فداکاران 8 سال دفاع مقدس و بویژه قدردانی از بانوان فداکار این عرصه شهادت و شجاعت خاطرنشان کرد.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: زنانی که بعد از جنگ 8 ساله تا به امروز صبورانه و به صورت شبانه روز از همسران جانباز و ایثارگر خود پرستاری نموده اند یا زنانی که بعد از شهادت همسر، به تنهایی مسئولیت حفظ کیان خانواده را بر عهده داشته اند، شایسته برترین تجلیل ها هستند.

صداقت شرح داد: برگزاری همایش اسوه های صبر و مقامت گام کوچکی در انجام این وظیفه انسانی است.

وی تجلیل و قدردانی از فرزندان شهیدی که در بیمارستان جلیل در حال خدمت شبانه روزی به بیماران نیازمند هستند را از دیگر برنامه های دفتر بانوان استانداری در این هفته برشمرد.

به گزارش خبرنگاران، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این عزیزان همچون پدران فداکار خود که در حفظ کیان این مملکت اسلامی شجاعانه جنگیدند، حال در جنگ علیه بیماری کرونا، حافظ جان همشهریان و هم استانی های خود هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1226

به "برگزاری همایش اسوه های صبر و مقاومت، مدافعان سلامت شهید جلیل یاسوج تجلیل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری همایش اسوه های صبر و مقاومت، مدافعان سلامت شهید جلیل یاسوج تجلیل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید