بازگشت به فوتسال؟ فدراسیون فوتبال اول برادری اش را ثابت کند

به گزارش کی آنلاین، به گزارش خبرنگاران، علی صانعی سرمربی سابق تیم فوتسال زیر 20 سال ایران درباره دریافت بخشی از مطالباتش از فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون 30 درصد از مطالبات ما را پرداخت کرد و منتظر هستیم مابقی را هم بپردازند. زمان زیادی از قرارداد ما گذشته است و همین حالا ارزش پولمان نسبت به چند سال قبل یک چهارم شده است. با این شرایط، ارزش همین پول تا دو ماه دیگر بازهم نصف می شود.

بازگشت به فوتسال؟ فدراسیون فوتبال اول برادری اش را ثابت کند

سرمربی سابق تیم فوتسال جوانان ایران افزود: مطالبات من مربوط به انتهای سال 97، سال 98 و مقداری از سال 99 بود اما برای سایر اعضای کادر فنی مربوط به سال های 98 و 99 بود. مابقی مطالبات رقمی نیست و امیدوارم فدراسیون زودتر این پول را هم بپردازد.

صانعی در خصوص اینکه گفته می شود مجدداً با وی مذاکراتی برای بازگشت به تیم های پایه گرفته شده است، شرح داد: صحبت هایی شده ولی اینکه رسماً مذاکره بشود نه. حرف اصلی این است که فدراسیون اول باید پول ما را تسویه و برادری اش را ثابت کند و بعد صحبت از تیم های پایه بشود. اگر در خانواده ام بحث تیم ملی بشود خجالت می کشم چون باید دوباره مجانی کار کنیم. پول ما را بعد از چند سال و با ارزش یک چهارم کمتر پرداخت کردند و هنوز هم تسویه حساب نشده است.

وی گفت: کدام مسئول یا آدم عادی با این شرایط کار می کند که پولش را سه، چهار سال بعد بگیرد؟ البته بخشی از این مشکل مربوط به فدراسیون قبل است و فدراسیون فعلی زحمت می کشد اما به هر حال باید پولمان را بدهند. هر کاری که لازم بوده است در دوران حضور در تیم های پایه انجام داده ام. حتی با اتومبیل شخصی خودم برای استعدادیابی به چند شهر سفر کردم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 2023

به "بازگشت به فوتسال؟ فدراسیون فوتبال اول برادری اش را ثابت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت به فوتسال؟ فدراسیون فوتبال اول برادری اش را ثابت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید