واکنش یمنی ها به عملیات نصر من الله؛ دوران عربده کشی عربستان تمام شد

به گزارش کانلاین، مقامات و شخصیت های مختلف یمنی ضمن تبریک عملیات نصر من الله اعلام کردند دورانی که ائتلاف سعودی-آمریکایی در یمن جولان می داد و عربده می کشید دیگر تمام شده است.

واکنش یمنی ها به عملیات نصر من الله؛ دوران عربده کشی عربستان تمام شد

به گزارش گروه بین الملل کانلاین، یحیی سریع سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن شنبه (6 مهرماه) در نشستی مطبوعاتی حاضر شد و از عملیات نظامی بزرگ تحت عنوان نصر من الله خبر داد.

سریع گفت، محل این عملیات را نجران در جنوب عربستان خاطرنشان کرد و افزود، تا کنون سه تیپ سعودی در آن متلاشی شده اند.

این خبر با استقبال طرف های یمنی و محافل سیاسی و حزبی در این کشور همراه بود. محمد علی الحوثی عضو کمیته عالی انقلاب یمن این عملیات را تبریک گفت و آن را مدال افتخار-ی دانست که ارتش به گردن تمام یمنی ها انداخته است.

بر اساس گزارش وبگاه الثوره، ضیف الله رسام رئیس شورای همبستگی مردمی یمن خاطرنشان کرد: یمن امروز به برکت ارتش، نیروهای مسلح و کمیته های مردمی در موضع قدرت، بازدارندگی و طرف پیروز ایستاده است و زمان شکست و ترس از دشمن دیگر تمام شد .

محمد عیاش قحیم استاندار الحدیده گفت: زمانی که دشمن سعودی-آمریکایی می آمد، جولان می داد، عربده می کشید، می کُشت و تخریب می کرد، تمام شد و دیگر باز نخواهد گشت. اکنون زمان پاسخگویی و عزت و کرامت فرا رسیده است.

عبدالجبار احمد محمدمعاون استاندار الحدیده هم خاطرنشان کرد، این عملیات دستاوردی حقیقی و وعده صادق رهبر انصارالله عبدالملک بدرالدین الحوثی است. این عملیات کم اهمیت تر از عملیات علیه تأسیسات نفتی آرامکو نیست.

ناصر بن یحیی العرجلی رئیس حزب الیمن الحر نیز این عملیات را به ملت یمن و عبدالملک الحوثی تبریک گفت و افزود، این دستاورد بزرگ قلب یمنی های زخم دیده از جنایات ائتلاف شوم سعودی را شاد کرد.

وی ضمن اعلام اینکه اگر زیرکی رهبری سیاسی و نظامی یمن نبود این دستاورد محقق نمی شد، افزود، این نشانه ابتدایی از سقوط ظالمان مستکبر به دست مردم شریف یمن است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 433

به "واکنش یمنی ها به عملیات نصر من الله؛ دوران عربده کشی عربستان تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش یمنی ها به عملیات نصر من الله؛ دوران عربده کشی عربستان تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید