نریمان جهان: بازیکنان ما کلا دو دقیقه روی زمین افتادند

به گزارش کانلاین، کاپیتان تیم فوتبال ماشین سازی می گوید حتی اگر هم تیمی هایش در بازی با استقلال به خاطر تلف کردن وقت روی زمین افتادند، داور با دریافت شش دقیقه وقت اضافه آن را جبران کرده است.

نریمان جهان: بازیکنان ما کلا دو دقیقه روی زمین افتادند

به گزارش کانلاین، سامان نریمان جهان، کاپیتان تیم فوتبال ماشین سازی بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال اظهار کرد: ما سعی کردیم جوانمردانه بازی و فنی بازی کنیم. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

در ادامه خبرنگاری به او گفت در بیست دقیقه پایانی بازی بازیکنان ماشین سازی روی زمین میفتادند که این بازیکن در واکنش به او گفت: شما این صحنه ها را نگاه کنید و ببینید که کلا دو دقیقه شده است؟ داور شش دقیقه وقت اضافه گرفت. اگر روی زمین هم افتادند داور شش دقیقه وقت اضافه گرفته است. حامد لک کل زمین چهار بار روی زمین افتاد که آن هم چون با مهاجمان حریف درگیر می شد طبیعی بود. چون استقلال عقب بود فشار روی تماشاگران زیاد بود.

نریمان جهان در پاسخ به این پرسش که آیا درباره فحاشی هواداران استقلال به حامد لک نظری دارد یا خیر هم بیان نمود: نه صحبت خاصی ندارم. این به خاطر فشاری است که روی تیمشان است و دوست دارند نتایج خوبی بگیرند و استقلال واقعا امسال تیم خیلی خوبی است. خدا را شکر توانستیم از این تیم خوب در این فصل شش امتیاز بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 638

به "نریمان جهان: بازیکنان ما کلا دو دقیقه روی زمین افتادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نریمان جهان: بازیکنان ما کلا دو دقیقه روی زمین افتادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید