قصاص پسر خاله جنایتکار

به گزارش کی آنلاین، تهران (پانا) - پسر جوانی که به خاطر عشق به دخترخاله اش، همسر وی را به قتل رسانده بود در یک قدمی چوبه دار نهاده شد.

قصاص پسر خاله جنایتکار

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از تیر سال 95 با گزارش آتش سوزی یک خودرو در کمربندی پل فیروزآباد شهر ری شروع شد و پس از آنکه مأموران در صحنه حاضر شدند با جنازه سوخته مرد جوانی روبرو شدند که آنالیز های اولیه نشان می داد او پیش از سوختن در خودرو با چاقو به قتل رسیده است.

در ادامه جسد برای معین هویت به پزشکی قانونی منتقل شد. یک روز بعد زن 40 ساله ای به نام فریبا به اداره پلیس رفت و گزارش ناپدید شدن همسرش مهدی را اظهار داشت. او در این باره گفت: شوهرم پس از صرف افطاری به قصد رفتن به خانه مادرش از منزل خارج شد و از آن به بعد دیگر خبری از او ندارم. مشخصات اعلام شده توسط فریبا شباهت زیادی به مشخصات جنازه کشف شده داشت از این رو زن جوان به پزشکی قانونی رفت و هویت همسرش را تأیید کرد.در ادامه تحقیقات برادر مقتول توضیحاتی به مأموران داد که یاری زیادی به کشف این راز کرد. او گفت: برادرم و همسرش مدتی است که با هم اختلاف دارند احتمال می دهم فریبا در این جنایت دست داشته باشد.

با این اظهارات مأموران به سراغ مستأجر خانه قربانی رفتند و او در توضیحاتش گفت: همان شبی که مهدی گم شد، یک مرد جوان با خودرو 206 به خانه آنها آمد و ماشینش را داخل حیاط پارک کرد. سپس از مهدی خواست تا او را به حوالی تهرانپارس برساند. بعد هر دو از خانه خارج شدند و دیگر خبری از مهدی نشد.

پلیس در حالی که به دنبال نشانی از مرد ناشناس بود با آنالیز پیامک های همسر مقتول دریافت که پسرخاله وی به نام امیر در قتل مهدی دست دارد. به این ترتیب امیر 24 ساله که در نمایشگاه خودرو کار می کرد، بازداشت شد.

او پس از دستگیری به مأموران گفت: مهدی مرد بداخلاقی بود و دخترخاله ام را اذیت می کرد. از آنجا که من به فریبا علاقه مند بودم، نمی توانستم به راحتی از کنار آزار و اذیت های او بگذرم. آخرین بار وقتی دختر عظیم آنها به من گفت که پدرش فریبا را کتک زده خیلی عصبانی شدم و به دنبال تلافی کارش بودم. شب حادثه به خانه آنها رفتم و بعد از مهدی خواستم مرا به خانه ام برساند. حوالی اتوبان امام علی با چاقو چند ضربه به او زدم که جان باخت. سپس او را به سمت جاده ورامین بردم. نگران بودم که اثر انگشتم روی ماشین مانده باشد و باعث گردد تا پلیس مرا شناسایی کند از این رو شیلنگ بنزین ماشین را بریدم و مقداری بنزین روی جنازه و داخل ماشین ریختم و بعد هم آن را آتش زدم. چاقو را هم در یک زمین کشاورزی حاشیه ورامین انداختم و به خانه برگشتم.به دنبال اعتراف پسر جوان، فریبا نیز گفت: پسرخاله ام مرا دوست داشت او از اینکه می دید شوهرم با من و بچه هایم بدرفتاری می نماید ناراحت بود حتی یک بار به من گفت در غذایش سم بریزم اما من این کار را نکردم.

با اعترافات متهمان، صحنه جرم بازسازی شد و برای امیر به اتهام قتل، شرب خمر و آتش سوزی عمدی خودرو و برای دخترخاله اش به اتهام معاونت در قتل کیفرخواست صادر شد و پرونده آنها به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه اولیای دم برای متهمان درخواست قصاص کردند و قضات نیز بعد از شنیدن دفاعیات متهمان وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود امیر را به قصاص و به خاطر رابطه پنهانی به شلاق محکوم کردند. فریبا نیز به خاطر معاونت در قتل به زندان و به خاطر رابطه با پسرخاله اش به شلاق محکوم شد.

حکم صادره در دیوان عالی کشور تحت آنالیز نهاده شد و احکام تأیید شد. اما قضات دیوان عالی کشور پرونده را برای رسیدگی به اتهام جنایت بر میت دو متهم به شعبه 11دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال کردند تا به اتهام تازه آنها رسیدگی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1452

به "قصاص پسر خاله جنایتکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصاص پسر خاله جنایتکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید