سفارت آمریکا از شهروندان خود خواست به مناطق برپایی تظاهرات بغداد نزدیک نشوند

به گزارش کانلاین، سفارت آمریکا در بغداد در بیانیه ای از شهروندان خود خواست از نزدیک شدن به سفارت آمریکا یا مناطقی که تظاهرات ضد اشغالگری برگزار می شود، اجتناب کنند.

سفارت آمریکا از شهروندان خود خواست به مناطق برپایی تظاهرات بغداد نزدیک نشوند

به گزارش گروه بین الملل کانلاین، سفارت آمریکا در بغداد همزمان با آغاز تظاهرات بزرگ ضد اشغالگری در بغداد از شهروندان خود خواست از اماکن برپایی این تظاهرات دوری کنند.

به گزارش پایگاه خبری بغداد الیوم، در این بیانیه آمده است: احتمالا شهروندان آمریکایی امروز شاهد حضور گسترده نیروهای امنیتی در بغداد هستند و احتمالا راه ها مسدود شده است. کار کنسوگری در بغداد امروز همچنان متوقف است.

وی افزود: شهروندان آمریکایی باید به سفارت آمریکا هم نزیک نشوند. کنسولگری آمریکا در اربیل باز است.

در ادامه این بیانیه خطاب به شهروندان آمریکایی آمده است: اقداماتی که باید بر اساس توصیه ماه مه 2019 سفارت آمریکا اتخاذ شود این است که به عراق سفر نکنید. از مناطق برپایی تظاهرات ها دور شوید و از رسانه های محلی آخرین اخبار و اتفاقات را دنبال کنید.

ده ها هزار نفر از مردم عراق برای شرکت در تظاهرات ضد اشغالگری آمریکا در حال رساندن خود به تقاطع دانشگاه بغداد نزدیک منطقه الجادریه راستا معین شده برای تظاهراتی هستند که پیش بینی شده است به تظاهرات میلیونی و بی سابقه ای در عراق تبدیل شود.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 732

به "سفارت آمریکا از شهروندان خود خواست به مناطق برپایی تظاهرات بغداد نزدیک نشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت آمریکا از شهروندان خود خواست به مناطق برپایی تظاهرات بغداد نزدیک نشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید