تور برزیل: رد پیشنهاد تازه استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل

به گزارش کی آنلاین، باشگاه دسته دومی فوتبال برزیل که تیم استقلال خواستار جذب بازیکنش هست، دومین پیشنهاد آبی های تهران را هم رد کرد.

تور برزیل: رد پیشنهاد تازه استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، پایگاه خبری گلوبواسپورته برزیل اعلام نمود که باشگاه نائوتیکو در دسته دوم (سری B) این کشور، پیشنهاد نو باشگاه استقلال برای خرید هافبک 29 ساله اش، ژان کارلوس را نپذیرفته است.

طبق اعلام این سایت، استقلالی ها برای خرید کارلوس مبلغ 2.7 میلیون رئال برزیل (500 هزار دلار) به شرط پرداخت در سه قسط پیشنهاد داده اند که باشگاه برزیلی آن را ناکافی دانسته است. گلوبو اسپورته مدعی شده است استقلال درخواست نموده که پرداخت اول به مبلغ 250 هزار دلار در زمان خرید بازیکن، 125 هزار دلار در اواسط سال و 125 هزار دلار در ابتدای سال 2023 انجام گردد، اما هیئت مدیره باشگاه نائوتیکو آن را ناکافی دانسته است.

باشگاه نائوتیکو هم با انتشار بیانیه ای این موضوع را تأیید نموده است. در این بیانیه آمده است: ما پیشنهاد را رد کردیم، چون رقم آن بیش از مقدار پایین است. ژان سمبل باشگاه ما و برای تیم بازیکنی بسیار مهم است. بنابراین ما با چنین ارقام پایینی که با کیفیت بازیکن مان تناسب ندارد، برای فروش او وارد مذاکره نمی شویم.

گلوبو اسپورت در ادامه به هجوم طرفداران استقلال به صفحه شخصی ژان کارلوس در شبکه های اجتماعی جهت جلب نظر او برای قبول پیشنهاد استقلال اشاره نموده است.

طبق گزارش رسانه برزیلی، این دومین پیشنهاد استقلالی ها برای خرید ژان کارلوس است و پیشنهاد اول این باشگاه 1.4 میلیون رئال برزیل (258 هزار دلار) بوده است. بعلاوه در ماه نوامبر سال 2021 دیویدسون اندروز مدیر برنامه کارلوس به گلوبواسپورته گفت که باشگاه استقلال آماده ارائه یک قرارداد به کارلوس است.

کارلوس در ماه سپتامبر سال گذشته قراردادش با تیم نائوتیکو را تا ماه دسامبر سال 2024 تمدید کرد که غرامت فسخ آن 19 میلیون رئال برزیل معادل سه میلیون و 500 هزار یوروست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1935

به "تور برزیل: رد پیشنهاد تازه استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور برزیل: رد پیشنهاد تازه استقلال برای خرید بازیکن تیم دسته دومی برزیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید