دفاع راست احتمالی پرسپولیس در بازی با نساجی

به گزارش کی آنلاین، سیامک نعمتی احتمالا جانشین مهدی شیری در ترکیب پرسپولیس در بازی با نساجی است.

دفاع راست احتمالی پرسپولیس در بازی با نساجی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، خبرشانس سیامک نعمتی برای بازی در دفاع راست مقابل نساجی در غیاب فرشاد فرجی که توانایی بازی در این منطقه را دارد بیشتر از مهدی شیری است.

یحیی گل محمدی احتمالاً به خاطر لیگ قهرمانان آسیا سیامک نعمتی را در دفاع راست امتحان می کند و مهدی شیری نیمکت نشین می شود. در واقع باید گفت شانس سیامک بیشتر از شیری به نظر می رسد مگر اینکه در آخرین لحظات نظر گل محمدی عوض شود. از طرفی با توجه به ترافیک بازیکنان در خط میانی پرسپولیس، گل محمدی می تواند با خیال راحت تری نعمتی را به پست دفاع راست ببرد. شانس سیامک نعمتی برای بازی در دفاع راست مقابل نساجی در غیاب فرشاد فرجی که توانایی بازی در این منطقه را دارد بیشتر از مهدی شیری است.

یحیی گل محمدی احتمالاً به خاطر لیگ قهرمانان آسیا سیامک نعمتی را در دفاع راست امتحان می کند و مهدی شیری نیمکت نشین می شود. در واقع باید گفت شانس سیامک بیشتر از شیری به نظر می رسد مگر اینکه در آخرین لحظات نظر گل محمدی عوض شود. از طرفی با توجه به ترافیک بازیکنان در خط میانی پرسپولیس، گل محمدی می تواند با خیال راحت تری نعمتی را به پست دفاع راست ببرد.

در فینال لیگ قهرمانان آسیا مهدی شیری با اشتباهی که کرد ناخواسته مقدمات گل مساوی تیم اولسان هیوندای را فراهم آورد و بعد از آن هجمه زیادی به او وارد شد. به همین دلیل احتمال اینکه دفاع راست اصلی پرسپولیس در لیگ قهرمانان امسال سیامک نعمتی باشد، زیاد است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1591

به "دفاع راست احتمالی پرسپولیس در بازی با نساجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع راست احتمالی پرسپولیس در بازی با نساجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید