توشاک: آوردن شجاعی و دژاگه به زمین اشتباه بود، اشکان انتظارات ما را بر آورده نکرد

به گزارش کانلاین، سرمربی تراکتورسازی می گوید بازی دادنش به دژاگه و شجاعی مقابل صنعت نفت آبادان اشتباه بوده است.

توشاک: آوردن شجاعی و دژاگه به زمین اشتباه بود، اشکان انتظارات ما را بر آورده نکرد

به گزارش کانلاین، تراکتورسازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی درحالی که تا دقیقه 90 از صنعت نفت آبادان پیش بود نتوانست برتری اش را حفظ کند و با رفتن بازی به ضربات پنالتی، در این دیدار بازنده شد و از دور رقابت های جام حذفی حذف شد.

جان توشاک سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: امروز عملکرد خوبی داشتیم و می توانستیم بازی را ببریم. ما 3 بر یک جلو بودیم. پس از نتیجه 3 بر یک تغییراتی در تیم ایجاد کردیم و دو بازیکن ملی پوشم یعنی مسعود شجاعی و دژاگه را وارد زمین کردم. به نظرم این یک اشتباه بود و بازی را از دست دادیم. ما حتی نتوانستیم با این دو بازیکن بازی را تمام کنیم.

او اضافه نمود: مسعود شجاعی از داور دیدار کارت قرمز گرفت و اشکان دژاگه به خاطر اینکه فکر کردم شرایط بازی را ندارد، تعویض شد. در این شرایط خیلی سخت بود که با 10 نفر بازی را ادامه دهیم. در آخر به تیم حریف تبریک می گویم ولی برای ما این نتیجه ناامید کننده بود.

سرمربی تراکتورسازی درباره درگیری با اشکان دژاگه پس از تعویض دوباره این بازیکن شرح داد: زمانی که یک بازیکن بزرگ تعویض می گردد، معین است که نباید خوشحال باشد. من اشکان را درک می کنم که از تعویضش راضی نبود.

توشاک در ادامه درباره ضربه پنالتی که علی عبدالله زاده بازیکن خوزستانی تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان از دست داد اظهار کرد: ما 5 نفر را انتخاب کردیم که ضربه پنالتی بزنند ولی به نظرم مهم نیست که چه کسی پنالتی را خراب نموده است. پنالتی مانند شرط بندی است. مهم ترین مساله در پنالتی دروازه بان است. بعضی ها شاید دوست نداشته باشند پنالتی بزنند. از نظر من اینکه در ضربات پنالتی مقابل صنعت نفت بازنده شدیم نگران کننده نیست. مساله نگران کننده این است که ما بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم در بازی پیروز باشیم اما زمانی که دو بازیکن بین المللی به بازی آمدند به مشکل خوردیم. ما اشتباه کردیم که وقتی این دو بازیکن دو هفته در کنار تیم مان نبودند به بازی آوردیم. ما درباره دو بازیکنی صحبت می کنیم که بسیار باتجربه هستند.

او اضافه نمود: یکی از آن ها اخراج شد و دیگری هم تعویض شد. اشکان انتظاراتی که ما داشتیم را برآورده نکرد. ما امروز دو اشتباه کردیم و بازی را به حریف دادیم. من از طرفداران تراکتور عذرخواهی می کنم.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا بازیکنانی که این تیم جذب نموده کیفیت خوبی دارند یا در سال های آخر فوتبالشان به سر می برند گفت: مردم می توانند بازی را ببینند و درباره بازیکنان نظر بدهند اما در نهایت من تصمیم می گیرم که چه کسی بازی کند. بعضی اوقات مربیان تصمیماتی می گیرند که برعکس جواب می دهد. من تصمیم گرفتم که بازی را بدون شجاعی و دژآگه شروع کنم. این تصمیم درست من بود. من فکر کردم که زمانی که جلو هستیم با آوردن دو بازیکن باتجربه صنعت نفت را کنترل می کنیم اما این تصمیم اشتباه من بود.

توشاک در پاسخ به این سوال که آیا با اشکان دژاگه به خاطر درگیری که با سرمربی تیم داشت برخورد انضباطی می گردد توضیح داد: من دوست ندارم با بازیکنم برخوردی بکنم. وقتی بازیکنی را تعویض می کنیم نباید انتظار داشته باشید که بخندد.

او در انتها درباره آخرین وضعیت مذاکره با رامین رضاییان گفت: من نمی دانم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 44

به "توشاک: آوردن شجاعی و دژاگه به زمین اشتباه بود، اشکان انتظارات ما را بر آورده نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توشاک: آوردن شجاعی و دژاگه به زمین اشتباه بود، اشکان انتظارات ما را بر آورده نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید