مهم ترین اقدامات شرکت بهره برداری متروی تهران برای خانه دار شدن پرسنل

به گزارش کی آنلاین، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد برای کارکنان شرکت، از افزایش ظرفیت این طرح به دوبرابر میزان اولیه خبر داد.

مهم ترین اقدامات شرکت بهره برداری متروی تهران برای خانه دار شدن پرسنل

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، صبح امروزچهارشنبه 5 خرداد ماه 1400 مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری شرکت متروی تهران و حومه، معاونین و مدیران در سالن جلسات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

مهندس علی عبداله پور در این مراسم با بیان اینکه مسکن همواره یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی است افزود: گام برداشتن جهت تسهیل در فرایند خانه دار شدن پرسنل، از مهم ترین اقداماتی است که شرکت می تواند در راستای اقدامات رفاهی کارکنان خود انجام دهد.

وی شرح داد: اکنون بستر لازم جهت بهره مندی تعدادی از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از طرح مسکن ملی در شهر جدید هشتگرد فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه استقبال کارکنان شرکت بسیار بیشتر از ظرفیت اختصاص یافته در این طرح است افزود: در دیداری که با دکترهاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران داشتم این مسئله مطرح شد و قول مساعد دادند که در صورت فراهم شدن شرایط 800 مسکن دیگر هم ایشان به این ظرفیت اضافه کنند.

وی افزود: بعد از جلسه امروز هماهنگی های لازم جهت اختصاص این منازل از سوی معاونت سرمایه های انسانی شرکت آغاز می شود و امیدوارم که به زودی جلسه قرعه کشی آن هم برگزار شود.

وی گفت: هرچقدر ما بتوانیم تعداد بیشتری از پرسنل شرکت را خانه دار کنیم بیشتر به رسالت خود به عنوان مدیران این شرکت در زمینه امور رفاهی عمل کرده ایم.

در ادامه، علیزاده طباطبایی سرپرست معاونت سرمایه های انسانی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در این جلسه گفت: 3007 نفر از همکاران، در این طرح متقاضی مسکن بودند که با توجه به ظرفیت محدود خانه ها، شیوه نامه غربالگری تدوین شد که بعد از اقدامات لازم در خصوص غربالگری متقاضیان، نهایتاً 2159 نفر از همکاران حایز شرایط شدند که به منظور جلوگیری از تضییع حقوق افراد با هدف تحقق عدالت محوری، مقرر شد تا اسامی افراد منتخب با قرعه کشی مشخص شود.

در سرانجام این قرعه کشی مسکن هشتگرد به صورت نرم افزاری از میان متقاضیان انجام و اسامی 800 نفر برگزیده مشخص شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1656

به "مهم ترین اقدامات شرکت بهره برداری متروی تهران برای خانه دار شدن پرسنل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین اقدامات شرکت بهره برداری متروی تهران برای خانه دار شدن پرسنل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید