منطقه ها گردشی و پیاده روی در مجاورت سنت جورج

به گزارش کی آنلاین، منطقه سنت جورج، به علت شرایط اقلیمی و آب وهوای مناسب دارای منطقه ها سرسبز و منحصربه فردی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید. از کوهستان های زیبا و پایدار گرفته تا جنگل های سرسبز و انبوه، هر یک می توانند منطقه ها جذابی برای بازدیدکنندگان باشند. بخش های کوهستانی دارای مسیرهای تعیین شده ای است که هم کوهنوردان و هم افراد عادی و غیرحرفه ای، می توانند این مسیرها را طی نموده و به گردش بپردازند. بعضی از این مسیرها صاف و هموار و بعضی ناهموار بوده و به طورمعمول گستردگی مسیرها هم خیلی طولانی و خسته کننده نیست. تماشای درختان و تپه های زیبا، شن ماسه ها، حوضچه های طبیعی و هم جریان گدازه ها در دل دره های عمیق و زیبا، بسیار جالب و شگفت انگیز است. در ادامه مقاله قبلی، به معرفی دیگر منطقه ها پیاده روی در سنت جورج می پردازیم. در ادامه با مجله خبرنگاران همراه باشید.

منطقه ها گردشی و پیاده روی در مجاورت سنت جورج

راستا گردشگری ویپتیل

زیبایی راستا گردشگری و پیاده روی ویپتیل، باعث جذب افراد زیادی شده است. این راستا به گونه ای است که دسترسی به آن برای هرکسی تقریباً آسان است و می توان با هر وسیله ای به آنجا رفت وآمد کرد. برخلاف دیگر راستاها، در این منطقه، اسب ها، سگ ها و دیگر حیوانات هم به راحتی می توانند عبور نمایند. این منطقه، یک مکان عالی برای دوچرخه سواری در اول روز است.

در امتداد یک فاصله کوتاه از پارک، از ورودی جنوبی به ویتپیل، تپه های افسانه ای مشاهده می گردد. تپه های افسانه ای که در فصل زمستان چشم انداز برفی زیبایی دارند. شما می توانید در طی راستا و اواسط راه، در چندین استراحتگاه استراحت نموده و پس ازآن، راستا کوتاه تری را برای این گردشگری انتخاب کنید. طول این راستا حدوداً 6 مایل است.

راستا کانیون جنیس

کانیون جنیس، یک راستا کوتاه و یکپارچه برای گردشگری بوده و از چشم اندازی بی نظیری برخوردار است. پیاده روی در این راستا، تنها 45 دقیقه طول می کشد. شما می توانید در این منطقه به تماشای قایق های شناور در آب بپردازید و از این فرصت عالی بهره ببرید. در فاصله ای نه چندان دور از راستا ورودی اصلی، در انتهای بخش جنوبی این پارک و درست بالای یک بخش مسطح، یک دیوار سنگی مشاهده می گردد. از سمت چپ، یک راستا اتصالی و باریک وجود دارد. سنگ های معدنی در فواصل کوتاه از هم قرار دارند که در بخش انتهایی کمتر می شوند. شما می توانید به راحتی از این منطقه عبور نموده و به راحتی از آن خارج شوید. در سمت راست این منطقه، یک راستا کوتاه پیاده روی تا صخره های سنگی مشاهده می گردد. بعلاوه یک راه پله سنگی که صعود از آن خالی از لطف نیست. ازاینجا می توانید تپه های ماسه ای را در طرف مقابل جاده و به سمت شرق مشاهده کنید.

راستا پیاده روی دامنه کوه

راستا گردشگری دامنه کوه (کاو واش)، واقع در ساحل رودخانه سانتا کلارا بوده و دارای راستاهای چندگانه است که موردعلاقه دونده ها، دوچرخه سواران کوهستانی و مسافران محلی است. در محل پارکینگ و جاده خاکی، یک راستا اتصالی وجود دارد. راستاهای عبوری، ازلحاظ دشواری برای دوچرخه های کوهستانی رتبه بندی شده و شاخص خوبی برای مسافران است.

زمانی که وارد این راستا می شوید، ممکن است این طور تصور کنید که این منطقه هم مانند دیگر منطقه ها پیاده روی است اما با کمی دقت متوجه تمایز آن می شوید. منظره ها بخش پشتی پارکینگ، دارای ترکیبی زیبا از تپه ها و کوه های زیبا است. در فصل بهار، گل های وحشی، در این منطقه چشم انداز جذابی به وجود می آورند. راستاهای پیاده روی در سراسر زمین، صاف و هموار و سپس رگه هایی از وجود دره ها مشاهده می گردد. این منطقه در سانتا کلارا واقع شده است و شاید رسیدن به آن کمی مشکل باشد. با ورود به سمت شمال و به سمت گیتس لین، یک خیابان آسفالتی آغاز شده و سپس به سمت راست منحرف می گردد. وقتی وارد جاده خاکی می شوید، راستا پیاده روی معین شده و پس از آن می توانید از یک تپه عبور کنید.

راستا پیاده روی قله های زرد رنگ

همان طوری که از نام این منطقه پیدا است، مهم ترین عامل جذابیت این منطقه، وجود صخره ها و قله هایی مایل به رنگ زرد است. سراسر این راستا گردشگری، بسیار لذت بخش است. این منطقه دارای ساحل کویری قرمز واقع در شمال سنت جورج است. این راستا دارای 3.8 مایل گستردگی است. سرتاسر راستا، در فصل بهار و زمستان دیدنی بوده و رنگ های قرمز و زرد مشاهده می گردد. این راستا به دره ای منحنی در اطراف این کوه رسیده و چشم اندازهای سنگی مشاهده می گردد.

راستا گردشگری پارک پیونیر

درصورتی که زمان کافی برای گردش در پارک های حومه نزدیک به محل زندگی خود ندارید، می توانید در منطقه سنت جورج به سمت پارک پیونیر بروید. این پارک شهری با وسعت 52 مایل، منطقه خوبی برای لذت بردن از منظره ها زیبا و گردش های روزانه است. از مرکز شهر سنت جورج تا این پارک تنها با 5 دقیقه رانندگی می توان به آن رسید. شما احساس می کنید که در یک منطقه بسیار ساکت قدم می زنید. در میان تخته سنگ ها می توانید لذت یک پیک نیک مفرح را زیر سایه درختان تجربه کنید.

سرانجام بخش دوم

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1758

به "منطقه ها گردشی و پیاده روی در مجاورت سنت جورج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منطقه ها گردشی و پیاده روی در مجاورت سنت جورج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید