لیگ جهانی کاراته وان پاریس، بهمنیار از رسیدن به ملاقات نهایی بازماند، حذف مهدی زاده، میرزایی و مسکینی در دور نخست

به گزارش کی آنلاین، در ادامه روز نخست رقابت های لیگ جهانی کاراته وان پاریس، بهمنیار با شکست در ملاقات نیمه نهایی از راهیابی به ملاقات نهایی بازماند.

لیگ جهانی کاراته وان پاریس، بهمنیار از رسیدن به ملاقات نهایی بازماند، حذف مهدی زاده، میرزایی و مسکینی در دور نخست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، نخستین مرحله از رقابت های لیگ جهانی کاراته وان در سال 2020 از صبح امروز (آدینه) در سالن پیردوکوبرتن شهر پاریس شروع شد و سارا بهمنیار با شکست در ملاقات نیمه نهایی به ملاقات فینال نرسید و علی مسکینی، امیر مهدی زاده و امیررضا میرزایی نیز با شکست در دور نخست از ادامه مسابقات بازماندند.

در رقابت های وزن 50- کیلوگرم بانوان، سارا بهمنیار ابتدا به مصاف دنیس آندرا استانسیو از رومانی رفت و با نتیجه 5 بر یک از سد حریف خود عبور کرد. او در دور دوم نیز با نتیجه 7 بر یک صوفیا بادربانه، قهرمان اروپا از فرانسه را شکست داد. بهمنیار در دور سوم هم پس از تساوی صفر- صفر مقابل سارا هابریخ، دارنده مدال نقره و برنز لیگ های جهانی 2019 از آلمان، در هانتی (رأی داوران) از سد حریف خود گذشت و به نیمه نهایی صعود کرد.

کاراته کای کشورمان در ملاقات نیمه نهایی نیز با نتیجه 3 بر صفر مغلوب ساراپ اوزچلیک از ترکیه شد تا روز یکشنبه 6 بهمن ماه برای کسب نشان برنز به روی تاتامی برود.

اما در رقابت های بخش مردان و در وزن 60- کیلوگرم، علی مسکینی در دور نخست با نتیجه 6 بر یک مقابل مارتینز جووانی از ونزوئلا مغلوب گردید. با شکست کاراته کا ونزوئلایی مقابل صدرالدین سایماتوف از ازبکستان، مسکینی از دور مسابقات کنار رفت.

همچنین در وزن 67- کیلوگرم، امیر مهدی زاده در دور نخست با نتیجه 2 بر یک مغلوب رفیض حسن اف از آذربایجان شد تا با توجه به شکست کاراته کای آذربایجانی در ادامه مسابقات مقابل نماینده ایتالیا، مهدی زاده نیز از دور مسابقات کنار برود.

در همین وزن امیررضا میرزایی در دور اول با نتیجه 6 بر 3 مغلوب بران براک از کرواسی شد. کاراته کای کروات نیز در ادامه مغلوب نماینده آذربایجان شد تا میرزایی نیز از ادامه مسابقات بازبماند.

رقابت های لیگ جهانی کاراته وان پاریس با حضور 703 کاراته کا از 92 کشور به مدت سه روز در پاریس فرانسه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 733

به "لیگ جهانی کاراته وان پاریس، بهمنیار از رسیدن به ملاقات نهایی بازماند، حذف مهدی زاده، میرزایی و مسکینی در دور نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ جهانی کاراته وان پاریس، بهمنیار از رسیدن به ملاقات نهایی بازماند، حذف مهدی زاده، میرزایی و مسکینی در دور نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید