حدادیان: امیدواریم نساجی نتایج فصل گذشته را تکرار کند

به گزارش کانلاین، مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: با بازیکنان و امکاناتی که این تیم در اختیار دارد بسیار امیدواریم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم.

حدادیان: امیدواریم نساجی نتایج فصل گذشته را تکرار کند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی در خصوص آخرین شرایط تیم نساجی مازندران گفت: بازیکنانی که ما در اختیار داریم، طبق نظر سرمربی تیم جذب شده اند و با امکاناتی که در اختیار آنها گذاشته شده، بسیار امیدواریم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم.

مالک باشگاه نساجی مازندران با تمجید از عملکرد علی امیری مدیرعامل این باشگاه که بر سر انتقال محمود فکری به استقلال روزهای پر تب و تابی را تجربه نموده، افزود: علی امیری خط قرمز ماست. ایشان امین من و هیئت مدیره باشگاه هستند و جزو پاکدست ترین مدیرانی است که در ورزش کشور زحمت می کشند.

حدادیان گفت: یک عده می خواهند تیم را به حاشیه ببرند، چون کار خودشان انجام نمی گردد. همه باید طرفدار باشند، نه اینکه در کار تیم دخالت نمایند. به هر حال باشگاه هم خصوصی است و هر تصمیمی مدیران باشگاه و سرمربی تیم بگیرند، همان اتفاق می افتد و ما سعی داریم که بهترین تصمیمات را برای موفقیت تیم بگیریم. من به همراه آقای امیری به مسائل اشراف داریم و کارها را پیش می بریم و این توقع را داریم که طرفداران از تیم حمایت کاملی داشته باشند، نه اینکه خدایی نانموده با رفتارها و کارهایی که انجام می دهند تیم را به حاشیه ببرند.

وی با اشاره به کارهای فنی تیم بیان کرد: به عنوان مثال من نمی توانم به مربی تیم بگویم چه کسی بیاید و چه کسی برود؛ اینکه مربی چه بازیکنانی را بگیرد، در حیطه وظایف سرمربی تیم است و من دخالتی نمی کنم. ما به اتفاقات داخل چمن کاری نداریم و بیرون چمن کارها را پیش می بریم.

مالک باشگاه نساجی مازندران در خصوص زمین تمرین قرمزپوشان نساجی مازندران حرف هایش را از سر گرفت و ادامه داد: زمین ماهفروجک را تحویل گرفته ایم و با تمام نیرو در کوشش هستیم که به امید خدا برای سال آینده در آنجا کمپ تمرینی افتتاح کنیم. کمپ شامل یک زمین چمن طبیعی و یک زمین چمن مصنوعی خواهد بود. سایر امکانات هم برای مجموعه اعضای تیم و بازیکنان است و باید هتل و خوابگاه ایجاد کنیم تا در سال های آینده همانجا اقامت داشته باشیم.

حدادیان در رابطه با آخرین شرایط استادیوم وطنی قائمشهر اینطور گفت: امیدوارم استان هم حمایت کند و چمن استادیوم را درست کند؛ اگر آنها این کار را انجام بدهند، ما توانایی نگهداری از آن را داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1306

به "حدادیان: امیدواریم نساجی نتایج فصل گذشته را تکرار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادیان: امیدواریم نساجی نتایج فصل گذشته را تکرار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید