برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

به گزارش کی آنلاین، به گزارش خبرنگاران، جلسه اعضا هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون، مهدی محمدنبی دبیرکل و محمود اسلامیان، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی زاده اعضای هیات رئیسه در دفتر ریاست فدراسیون برگزار گشت.

برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

در آغاز این نشست، حیدر بهافرایند با تقدیر از تلاش های هیات رییسه فدراسیون در دوره اخیر اعلام کرد: با تلاش های شبانه روزی فدراسیون در ماه های گذشته و به دنبال تصویب قاطعانه اساسنامه جدید در روز هشتم آذر توسط مجمع، فرآیند مربوط به ثبت نام نامزدهای مجمع عمومی انتخاباتی هیات رییسه مطابق نقشه راهی که پس از تایید هیات رییسه توسط دبیرکل فدراسیون به فیفا ارسال شده بود و مورد تایید این نهاد بین المللی قرار گرفته بود طی شد.

وی اضافه نمود: فرایند ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال در بازه زمانی تعیین شده به بهترین شکل به انجام رسید و با توجه به تسهیلاتی که در اساسنامه جدید وجود داشت، شاهد حضور گستره بیشتری از اهالی فوتبال بودیم که خوشبختانه با اقبال جامعه روبرو شد.

در ادامه، مهدی محمدنبی با اشاره به فعالیت فدراسیون در سال 99 و شیوع ویروس کرونا گفت: فدراسیون فوتبال روزهای پرفشاری را در ماه های اخیر سپری کرد. برگزاری حدود 900 مسابقه در این مدت با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی و همکاری همه جانبه هیات ها، باشگاه ها، ادارات کل ورزش و جوانان، رسانه ها و … شور و نشاط را به جامعه و جوانان بازگرداند.

وی ادامه داد: با عنایت به همکاری و همراهی همه جانبه معاونت حقوقی ریاست جمهوری، وزارت ورزش و جوانان و جمعی از وکلای برجسته داخلی و بین المللی لایحه مربوط به سرمربی سابق تیم ملی به دادگاه عالی ورزش در موعد زمانی تعیین ارسال شد و امیدواریم با بهره مندی از ظرفیت های موجود شاهد خبرهای خوبی از این نهاد باشیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به نامزدی ایران برای میزبانی جام ملت های آسیا 2027 گفت: در آخرین اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تعیین شد که ایران در کنار قطر، عربستان و هند 4 کاندیدای نهایی مربوط به میزبانی این رقابت ها است. مقرر شده که بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت بررسی امکانات و زیرساخت های کشورمان در ماه های آینده به ایران سفر کنند. در کنار این جلسات و تماس های مکرر در ستاد مربوطه با روسای هیات ها و شهرداران و همچنین شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در حال انجام است تا به یمن این رویداد شاهد اتفاقات مناسب و موثری در حوزه زیرساخت ها باشیم.

به گزارش خبرنگاران، سایت فدراسیون فوتبال جزئیات بیشتری از جلسه امروز هیات رئیسه منتشر نکرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1442

به "برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید