اظهارات تند کریستیانو رونالدو پیش از مراسم توپ طلا!

به گزارش کی آنلاین، پاسکال فره، سردبیر فرانس فوتبال به تازگی صحبت هایی را درباره کریستیانو رونالدو مطرح نموده بود و گفته بود که او جاه طلبی این را دارد که تعداد توپ طلا هایش از مسی بیشتر گردد و دوست ندارد با تعداد توپ طلا های کمتری نسبت به مسی به دوران حرفه ای خود خاتمه دهد.

اظهارات تند کریستیانو رونالدو پیش از مراسم توپ طلا!

رونالدو پیش از شروع مراسم توپ طلا با انتشار پستی در اینستاگرام به این حرف ها واکنش تندی نشان داد و علت عدم حضورش در مراسم توپ طلا را بیان نمود.

فوق ستاره پرتغالی در صفحه شخصی خود نوشت: نتایج امروز شرح می دهد که چرا اظهارات پاسکال فره در هفته گذشته، زمانی که او گفت که من به او گفتم که تنها جاه طلبی من این است که دوران حرفه ای خود را با توپ طلا هایی بیشتر نسبت به مسی به انتها برسانم دروغ است. پاسکال فره دروغگو است، او از نام من برای تبلیغ خود و تبلیغ نشریه ای که برای آن کار می نماید استفاده کرد. غیرقابل قبول است که مسئول اعطای چنین جایزه معتبری به این شکل دروغ بگوید، این یک بی احترامی مطلق به کسی است که همواره به فرانس فوتبال و توپ طلا احترام گذاشته است. او امروز دوباره غیبت من در گالا را که به خاطر قرنطینه بود، توجیه کرد و دروغ گفت. من همواره می خواهم به کسانی که برنده می شوند، با اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه که از ابتدا راستا حرفه ای من را راهنمایی نموده اند، تبریک بگویم و این کار را انجام می دهم. زیرا هرگز با کسی مخالف نیستم. من همواره برای خودم و برای باشگاه هایی که نمایندگی می کنم برنده می شوم، برای خودم و برای کسانی که من را دوست دارند برنده می شوم. من در مقابل کسی پیروز نمی شوم. بزرگترین آرزوی دوران حرفه ای من کسب عناوین ملی و بین المللی برای تیم هایی است که نمایندگی می کنم. بزرگترین آرزوی حرفه ای من این است که الگوی خوبی برای همه کسانی باشم که فوتبالیست حرفه ای هستند یا می خواهند باشند. بزرگترین آرزوی دوران حرفه ای من این است که نامم را با حروف طلایی در تاریخ فوتبال دنیا بنویسم. در انتها می گویم که تمرکز من روی بازی بعدی منچستریونایتد و همه چیز هایی است که با هم تیمی هایم و هوادارانمان هنوز هم می توانیم در این فصل به آن برسیم. بقیه؟ بقیه حرف ها مهم نیستند.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1943

به "اظهارات تند کریستیانو رونالدو پیش از مراسم توپ طلا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات تند کریستیانو رونالدو پیش از مراسم توپ طلا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید