ادامه سریال فرایند منفی در بازار سهام، بورس در برزخ مطلق است

به گزارش کی آنلاین، به گزارش خبرنگاران، بازار سهام در سرازیری است. در حالی که شاخص کل امروز بیش از یک درصد افت کرد، کارشناسان بازار سهام وضعیتی مشابه امروز را برای فردا نیز پیش بینی می نمایند.

ادامه سریال فرایند منفی در بازار سهام، بورس در برزخ مطلق است

برزو حق شناس، کارشناس بازار سهام گفت: بازار فردا مثل امروز نوسانی خواهد بود و رو به منفی است. بورس کاملا بی اعتماد شده و در برزخ مطلق قرار گرفته است. این برزخ با وضعیتی که دولت به وجود آورده ادامه دارد. عدم هماهتگی بین ارکان مالی دولت و وزارت اقتصاد موج می زند. این ناهماهنگی بازار سهام را به نابودی می کشاند.

وی ادامه داد: از طرفی وزیر اقتصاد شب گذشته در برنامه تلویزیونی گفته دلال های دلار هزینه می نمایند که من را تخریب نمایند. این توهین به منتقدان است. دلال های دلار چرا باید خاندوزی را تخریب نمایند در حالی که از زمان روی کار آمدنش 20 درصد به سرمایه شان اضافه شده است؟ این ادبیان دور از شان این بازار است. آقای خاندوزی منتقدان شما فعالان بازار سرمایه هستند و این ادبیات آن ها را عصبی تر می نماید و بازار سرمایه را به کما می برد.

این کارشناس بازار سهام گفت: از طرفی هر چه فعالان بازار می گویند گوش کسی شنوا نیست. امروز باز هم در بازاری که حجمی ندارد پذیره نویسی داشتیم. نگاه امنیتی به بازار وجود دارد و نتیجه این برخوردها معین است.

وی ادامه داد: بازار سرمایه تهی از اعتماد شده و پول از بازار خارج شده است. اقدامات غلط بر این شرایط دامن می زند. این یک افتضاح مدیریتی است. 800 هزار میلیارد تومان در دو ماه گذشته از ارزش بازار کاسته شده است. عاقبت بازار سرمایه با این وزیر معلوم نیست به کجا می رسد.

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس خبرنگاران بخوانید.

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1949

به "ادامه سریال فرایند منفی در بازار سهام، بورس در برزخ مطلق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه سریال فرایند منفی در بازار سهام، بورس در برزخ مطلق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید