اخلال در دسترسی کاربران به گوگل و جی میل

به گزارش کانلاین، دسترسی بعضی از مناطق دنیا به ویژه آمریکا به Gmail دچار اخلال شده است.

اخلال در دسترسی کاربران به گوگل و جی میل

به گزارش خبرنگاران به نقل از بیزینس اینسایدر، بسیاری از کاربران گزارش نموده اند که دسترسی آن ها به حساب کاربری خود در گوگل با اخلال روبرو شده است که در این بین، شمار اختلالات اتفاق افتاده در شهرهای شرقی آمریکا از جمله نیویورک و بوستون بیشتر از سایر نقاط بوده است. سامانه گزارش های گوگل اعلام نموده است که از بعد از ظهر روز گذشته تاکنون بیش از 4000 گزارش اخلال دسترسی از کاربرانش در آمریکا دریافت نموده است.

این نخستین باری نیست که عملکرد گوگل دچار چنین مشکلاتی می گردد و در ماه مارس نیز گزارش های زیادی از اختلال در گوگل درایو توسط کاربران مخابره شده بود.

اکانت رسمی جی میل در واکنش به این خبر در توئیتر اعلام نمود که کوشش ها برای بازگشت فعالیت این صندوق الکترونیکی محبوب به روال عادی ادامه دارد. طبق اعلام گوگل، دسترسی به خدمات قطع شده در بعضی از مناطق مجددا برقرار شده است و کار تا بازگشت شرایط به حالت عادی برای همه کاربران ادامه خواهد داشت.

گوگل اعلام نموده است که هنوز از حمله بدافزاری به ساختار خود مطمئن نیست با این حال از کاربرانش خواسته است که نسبت به حل مشکل شکیبا باشندچرا که کوشش ها برای بهتر شدن سرویس Gmail ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 283

به "اخلال در دسترسی کاربران به گوگل و جی میل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخلال در دسترسی کاربران به گوگل و جی میل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید