اختلاف فکری با چند بازیکن نامی بالا گرفت

به گزارش کی آنلاین، محمود فکری سرمربی استقلال زودتر از آن چه که فکر می کرد به روزهای طوفانی خود در این باشگاه رسید.

اختلاف فکری با چند بازیکن نامی بالا گرفت

به گزارش خبرنگاران ، روزنامه خبرنگاران نوشت: او در روزهای صدرنشینی تیمش در لیگ برتر تصور می کرد جایگاهش در استقلال محکم شده اما حالا هر روز خبر می رسد از کار برکنار خواهد شد. فکری مانند مهره ای است که نه راه پس دارد نه پیش. گاهی مربیان برای شکست مدیریت باشگاه، از اهرم بازیکنان استفاده می کنند اما فکری نه اهرم بازیکنان را دارد، نه اهرم مدیریت را. اعضای هیات مدیره نقطه مقابل فکری هستند چون اعتقاد دارند او نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و جالب اینجاست همین اعضا این مربی را برای کادرفنی استقلال انتخاب کردند. این باشگاه هم برای جذب فکری و هم حالا برای اخراج احتمالی اش باید هزینه هنگفتی بپردازد. در واقع تصمیم آنها درباره یک انتخاب، باردیگر می تواند ضرر مالی هنگفتی برای استقلال در پی داشته باشد. اعضای هیات مدیره تمایلی به حفظ فکری ندارند. عبدیان، حجت نظری و خلیل زاده سه مخالف او هستند و در عین حال رابطه خوبی هم با فرهاد مجیدی دارند؛ به همین دلیل وقتی شماره 7 محبوب استقلالی ها پیشنهاد ذوب آهن را رد کرد طبیعی بود همه مطمئن شوند او برای بازگشت به باشگاه استقلال، چنین تصمیمی گرفته است.

اختلاف با بازیکنان؛ چرا؟

محمود فکری رابطه بدی با چند بازیکن نامی استقلال دارد و در محفلی محبت آمیز فاش کرده با تمام توان برای تیمشان بازی نمی کنند. در واقع فرضیه ذهنی سرمربی آبی ها این است که آنها به دلیل اختلاف با او دست به چنین کاری می زنند. البته فکری از ابتدای فصل تلاش می کرد در مصاحبه های خود دشمن تراشی کند. اگر مصاحبه های او را بخوانید مدام کلید واژه هایی چون با من و استقلال دشمنی دارند، نمی خواهند تیمم نتیجه بگیرد، علیه من و استقلال دسیسه چیده اند و... برمی خورید. فکری حالا روی بازیکنان زوم کرده و می گوید آنها برایش بازی نمی کنند. این چیزی است که به گوش بازیکنان رسیده و باعث دلخوری بعضی از آنها هم شده است. گویا مسائل فکری و وریا هم از این مساله نشات می گیرد. سرمربی استقلال معتقد است همانطور که در ماجرای اختلاف باشگاه و غفوری پشت کاپیتانش قرار گرفت و او هم باید در چنین شرایطی مثل یار کنارش باشد. این که چرا حالا فکری چنین تصوری ندارد، چیزی است که خودش باید درباره اش توضیح دهد ولی آنچه مسلم است این که سرمربی آبی ها از عملکرد فنی وریا انتقاد دارد. فکری تصور می کند گروهی از بازیکنان تلاش می کنند تا او در استقلال نماند، بنابراین می خواهد در صورت بقا، تغییراتی ایجاد کند. اصلا به همین دلیل بود که روز گذشته شایعه اخراج وریا توسط فکری از سوی بعضی کانال های نزدیک به استقلال منتشر شد. آنچه مسلم است فکری فعلا غفوری را نمی خواهد اما او را به صورت رسمی در فهرست مازاد نگذاشته است. روز گذشته یکی از مسؤولان استقلال در این باره به جام جم گفت: آقای فکری نام 5 بازیکن را برای نیم فصل به باشگاه داده. آنها بازیکنانی هستند که باید جذب شوند ولی تا این لحظه نام هیچ بازیکنی را در فهرست مازاد قرار نداده است. نه وریا، نه سیاوش یزدانی و نه فرشید باقری را ولی این که اختلاف وجود نداشته باشد، درست نیست. اختلاف هست.

استقلال در هفته شانزدهم با مس رفسنجان بازی دارد و احتمالا بعد از این بازی تکلیف خیلی چیزها روشن می شود. باید دید فکری می تواند بازیکنان را شکست دهد و مدیریت را قانع کند و یا آن که خیلی زود عطای نیمکت استقلال را به لقایش می بخشد و می رود.

وریا مصدوم شد

وریا غفوری کاپیتان استقلال که پس از دیدار مقابل نساجی روزهای پرخبری را پشت سر می گذارد، در حاشیه تمرین دیروز این تیم با احساس درد شدید از ناحیه زانو، نتوانست تمرین تیم را ادامه دهد و آن را نیمه کاره رها کرد. غفوری که این روزها زیر فشار عصبی زیادی واقع شده است و مسائل بعد از بازی با نساجی از جمله انتشار قرارداد او و مسائل غیرفوتبالی تمرکز کاپیتان آبی ها را بر هم زده است، در تمرین دیروز تیم دچار آسیب دیدگی شد و مصدومیتی که از قبل در زانویش داشت، تشدید شد . همین مساله باعث شد او از ادامه تمرین تیم دست بکشد.

سعید اکبری - گروه ورزش / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1486

به "اختلاف فکری با چند بازیکن نامی بالا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف فکری با چند بازیکن نامی بالا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید