85 درصد از اشتغال تعهد گردیده بخش گردشگری اردبیل محقق شد

به گزارش کانلاین، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تحقق 85درصدی اشتغال تعهدشده بخش گردشگری این استان اطلاع داد.

85 درصد از اشتغال تعهد گردیده بخش گردشگری اردبیل محقق شد

به گزارش کانلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی سرپرست این اداره کل امروز شنبه 27 مرداد 97 با اعلام این خبر توضیح داد: در پی قول مساعد استاندار محترم در خصوص ایجاد اشتغال 20 هزار نفری در اردبیل طی امسال، این اداره کل نیز رقمی از ایجاد فرصت های شغلی را متعهد گردیده است.

او اضافه نمود: از آن جایی که توسعه اشتغال از طریق سرمایه گذاری های انجام گردیده بخش خصوصی از سیاست های اداره کل محسوب می گردد، با حمایت های اجرا شده و برطرف موانع سرمایه گذاری ایجاد زمینه اشتغال تسهیل گردیده است.

به گفته سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل تاکنون از کل سهم اشتغال تعهد گردیده به تعداد 575 مورد، تعداد 492 مورد شغل جدید در بخش گردشگری و صنایع دستی و هنرهای سنتی ایجاد گردیده است.

فلاحی متذکر شد: پیش بینی می گردد با توجه به روند فعلی ایجاد فرصت های شغلی تا خاتمه سال شاهد افزایش میزان اشتغال ایجاد گردیده نسبت به اشتغال تعهد گردیده باشیم.

او اضافه نمود: برطرف مشکل بیکاری امکان پذیر نخواهد بود مگر به واسطه استفاده از ظرفیت های استان اردبیل و در مقایسه با سایر حوزه ها، در بخش گردشگری فرصت های متعددی فراهم است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل اضافه نمود: این اداره کل حامی تمامی طرح های اشتغال زا است تا بتواند در برطرف دغدغه بیکاری جوانان سهمی ایفا نماید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1

به "85 درصد از اشتغال تعهد گردیده بخش گردشگری اردبیل محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "85 درصد از اشتغال تعهد گردیده بخش گردشگری اردبیل محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید