چه شد که سرافراز در مدت دوماه از حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش استعفا داد؟، از بی تجربگی و اشتباهات شخصی تا اقدامات خاص مدیران به جای مانده از دوران مدیرعامل سابق

به گزارش کانلاین، 30 ام فروردین ماه 1400، محمد صادق سرافراز به نام مشاور و سرپرست تازه اداره کل حوزه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش معرفی گشت، اما خیلی زود و در مدت کمتر از 2ماه و پس از مذاکره شفاهی وی با آهنگران مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش در 8ام تیرماه، با استعفای وی موافقت شد.

چه شد که سرافراز در مدت دوماه از حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش استعفا داد؟، از بی تجربگی و اشتباهات شخصی تا اقدامات خاص مدیران به جای مانده از دوران مدیرعامل سابق

اما لازم است درخصوص به اصطلاح استعفای محمدصادق سرافراز مدیرکل کم تجربه حوزه ریاست و نقش برخی جریانات و اقدامات شخصی او در این زمینه مواردی ذکر شود، زیرا طبق اعلام نظرها علاوه بر عملکرد اداری و برخی اقدامات خارج از شئن این جایگاه، عوامل مهم تری وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

سرافراز که مدت کوتاه حضورش در سازمان منطقه آزاد کیش را در واحد مجلل برج مسکونی لاکچری پارسیس گذراند، با وجود فراهم بودن تمامی امکانات رفاهی و همچنین اختیارات مدیریتی کامل نتوانست خواسته ها را برآورده کند، که پذیرش استعفای او تاییدی بر این مدعاست، شاید یکی از مهم ترین علل کوتاه شدن مدت حضور وی در کیش اشتباه محاسباتی خود او باشد.

برخی از مدیران مظفری مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد کیش، که پرونده رسیدگی و ارزیابی عملکرد وی کماکان باز است، در تلاش هستند تا منافع خود در جزیره را حفظ کنند، به همین علت از هراقدامی فروگذار نمی کنند.

آنچه در خصوص سرافراز مطرح است به گفته رسانه های محلی ارتباطات رسانه ای قوی بود. اما شاید بتوان یکی از اصلی ترین دلایل خداحافظی زودهنگام سرافراز همسو شدن با تیم مدیریتی سابق سازمان دانست، زیرا اهداف این افراد در تضاد با مصلحت کیش و کیش وندان بوده و شاید با حرکت ناخواسته او در راستا اراده این افراد، عملا حضور وی در سازمان منطقه آزاد مضرات بیشتری نسبت به فایده ها داشت، که باید هرچه سریع تر جلوی آن گرفته میشد.

این روزها اما شنیده می شود او با استفاده از همین کارنامه نا موقق کوتاه مدیریتی در کیش در حال تلاش برای گرفتن پست مدیریتی در بدنه دولت انقلابی سیزدهم است.

منبع: گردشبان
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1751

به "چه شد که سرافراز در مدت دوماه از حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش استعفا داد؟، از بی تجربگی و اشتباهات شخصی تا اقدامات خاص مدیران به جای مانده از دوران مدیرعامل سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه شد که سرافراز در مدت دوماه از حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش استعفا داد؟، از بی تجربگی و اشتباهات شخصی تا اقدامات خاص مدیران به جای مانده از دوران مدیرعامل سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید