پاکسازی دره فرحزاد، 150 نفر دستگیر شدند

به گزارش کانلاین، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: در حال حاضر پاکسازی دره فرحزاد شروع شده است و در این طرح بیش از 150 نفر دستگیر شدند.

پاکسازی دره فرحزاد، 150 نفر دستگیر شدند

به گزارش گروه اجتماعی کانلاین، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در جلسه ستاد مبارزه با موادمخدر تهران درباره پاکسازی دره فرحزاد گفت: این دره از اتوبان نیایش تا یادگار امام به طول 84 متر دارد و عمق آن نیز 20 متر می باشد.

وی بیان داشت: در ضلع شمال غربی و شرقی و در حاشیه رودخانه جرایم و فروش و مصرف موادمخدر صورت می گیرد و در 6 سالی که بنده در ستاد مبارزه با موادمخدر حضور دارم، طرح هایی را برگزار نموده ایم که با توجه به شرایط دره و عدم نور کافی گشت های پلیس نتوانستند وارد برخی از محدوده های این دره شوند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ادامه داد: در حال حاضر طرح پاکسازی دره فرحزاد با قوت اجرایی و صورت گرفته است و در این خصوص جلسات متعددی نیز با دادستانی و شهرداری برگزار نموده ایم و سه طرح عملیاتی صورت گرفته است و همه پاتوق های دره فرحزاد شناسایی شده اند.

بخشنده بیان داشت: طرح عملیاتی پاکسازی دره فرحزاد با حضور عوامل شهرداری و دادستانی برگزار شده است قبل از اجرای طرح 35 نفر را که از عوامل اصلی در این دره بودند دستگیر کردیم که هم اکنون در زندان هستند و 7 پاتوق آن ها نیز شناسایی شده است.

وی بیان داشت: معتادین در سه مرحله شناسایی شدند و 350 نفر از آن ها را دستگیر نموده ایم و 14 آلونک نیز در قسمت جنوبی دره که در حریم واقع شده بود تخریب شده است که یک و نیم کیلومتر جاده باز شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ بیان داشت: به زودی با همراهی آبفا و اداره برق آب و برق پاتوق های شمال دره نیز قطع خواهد شد و یکی از خلافکار ها در این محدوده نیز دستگیر می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 707

به "پاکسازی دره فرحزاد، 150 نفر دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکسازی دره فرحزاد، 150 نفر دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید