ویلموتس شنبه به ایران می آید؟ ، کوشش فدراسیون برای ادامه همکاری با اسپینوزی

به گزارش کانلاین، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنان وضعیت مبهمی با فدراسیون فوتبال دارد و معین نیست که آیا او شنبه به تهران می آید یا نه.

ویلموتس شنبه به ایران می آید؟ ، کوشش فدراسیون برای ادامه همکاری با اسپینوزی

به گزارش خبرنگار ورزشی کانلاین، وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با عراق نامعین است. اخباری هم که در این چند روز در مورد مارک ویلموتس از سوی رسانه های بلژیکی منتشر شد، به نوعی همه را نگران نموده است، موضوع درخواست ویلموتس برای فسخ قرارداد و اینکه اعلام نموده است فدراسیون برای ادامه همکاری باید مذاکره مجددی با او داشته باشد.

آنچه در این میان قطعی است، فدراسیون فوتبال هنوز نتوانسته دستمزد ویلموتس را پرداخت کند و این مربی بلژیکی هم به همین دلیل درخواست فسخ قرارداد یا مذاکره مجدد دارد، اتفاقی که به هیچ وجه در شرایط فعلی به سود تیم ملی نیست، هرچند فدراسیون آنقدرها هم نگران این مسئله نبوده و معتقد است مشکل را رفع خواهد نمود و ویلموتس هم در بازی با عراق روی نیمکت تیم ملی می نشیند.

فدراسیون فوتبال مدعی شده دستمزد ویلموتس تهیه و این پول اکنون به بانک هایی در خارج از ایران نیز منتقل شده است، پولی که دو قسط عقب افتاده این مربی بلژیکی است تا با پرداخت شدن آن، مسئله ای برای ادامه همکاری وجود نداشته باشد. هرچند گفته شده ویلموتس شنبه به تهران می آید تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرد، با این حال اخباری هم وجود دارد که او خواهان دیدار با مسئولان فدراسیون در ترکیه شده است تا تکلیفش معین گردد. در چنین شرایطی، امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون نیز بیان کرد این فدراسیون برای پرداخت شدن مطالبات ویلموتس در کوشش است.

تمام این اتفاقات در حالی رقم خورده است که لوران اسپینوزی، مربی دروازه بان های تیم ملی در اردوی قبلی غایب بود و رسانه های بلژیکی در چند روز گذشته خبر داده اند که او قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران فسخ نموده است. همین مسئله نگرانی ها در مورد ویلموتس را هم بیشتر می نماید، اما گویا فدراسیون در کوشش است علاوه بر راضی کردن ویلموتس برای ادامه همکاری با تیم ملی، با اسپینوزی هم ادامه همکاری بدهد و او از این اردو مجدداً در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کند.

طبق اطلاعات کسب شده، فدراسیون پس از قطعی شدن محل برگزاری دیدار تیم ملی مقابل عراق و خاتمه دادن ماجرای ویلموتس، کوشش خواهد نمود تا یک بازی محبت آمیز را برای تاریخ 28 آبان ماه قطعی کند، چراکه در حال حاضر اولویت فدراسیون جلب رضایت ویلموتس و تدارک دیدار مقابل عراق است و پس از آن مسائل دیگر را پیگیری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 543

به "ویلموتس شنبه به ایران می آید؟ ، کوشش فدراسیون برای ادامه همکاری با اسپینوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس شنبه به ایران می آید؟ ، کوشش فدراسیون برای ادامه همکاری با اسپینوزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید