مورینیو خطاب به رسانه ها: احترام بگذارید! من تنها مربی ای هستم که 3 قهرمانی در لیگ برتر دارم

به گزارش کانلاین، آقای خاص پس از شکست سنگین تیمش در اولدترافورد مقابل اسپرزها از رسانه های انگلیس انتقاد کرد.

مورینیو خطاب به رسانه ها: احترام بگذارید! من تنها مربی ای هستم که 3 قهرمانی در لیگ برتر دارم

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) در هفته سوم لیگ برتر انگلیس با قبول شکست 3 بر صفر خانگی مقابل تاتنهام، دومین شکست متوالی خود را در این رقابت ها تجربه کردند، پس از این بازی درباره خروج زود هنگام برخی هواداران از استادیوم گفت: من هم همین کاری را خواهم کرد که شما می کنید، با نتیجه 3 بر صفر شکست خوردیم و دو ساعت زمان می برد تا از اینجا به مرکز شهر منچستر برسم چون جایی است که من در آنجا زندگی می کنم و می دانم که پس از بازی ها دو ساعت زمان می برد تا به خانه برسیم، از این رو من هم شرایط مشابه شما را دارم، پس باید به کوشش مان ادامه دهیم، باید به کوشش مان ادامه دهیم و باید به کوشش مان ادامه دهیم.

وی توضیح داد: فصل گذشته در مرحله یک هشتم نهایی در همین استادیوم اولدترافورد مغلوب سویا شدیم و از سوی هواداران هو شدیم چون شایسته اش بودیم، چون خوب نبودیم، چون به اندازه کافی روی دروازه سویا خطرناک ظاهر نشدیم، چون سویا شایسته پیروزی بود. امشب اما بازیکنانم در حالی زمین را ترک کردند که هواداران آنها را تشویق کردند، چون شایسته اش بودند، پس باید به کوشش مان ادامه بدهیم و سعی کنیم و سعی کنیم و باید به کوشش مان برای پرسیدن ادامه دهیم.

آقای خاص در حالی که سه انگشت دست خود را بالا گرفته بود، در پاسخ به منتقدانش گفت: بازی تمام شد. می دانید نتیجه بازی چه شد؟ 3 بر صفر، 3 بر صفر. می دانید این (3 انگلشتی که بالا گرفته بود) یعنی چه؟ این همچنین به معنی سه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است و من تنها مربی ای هستم که سه بار فاتح لیگ برتر گردیده ام و 19 سرمربی دیگر سمت دیگر هستند. من سه قهرمانی در لیگ برتر دارم و دو سرمربی دیگر (گواردیولا و پیگرینی) هستند که روی هم دو بار قهرمانی در لیگ برتر در کارنامه شان دارند، بنابراین احترام بگذارید، احترام بگذارید، احترام بگذارید.

مورینیو در ادامه وقتی با این پرسش روبرو شد که آیا استفاده از آندر هررا در خط میانی و قرار دادن لیندلوف که تمامی دوران حرفه ای اش را در پست دفاع بازی نموده، باعث افت اعتماد به نفس ویکتور نمی گردد؟، گفت: شما می خواهید که معجره تیم من که عالی بازی کرد و به لحاظ استراتژی خیلی خوب بود را زیرسؤال ببرید و این کنفرانس خبری را به سمتی که می خواهید بکشانید، پس به سرزنش کردنتان ادامه بدهید.

وی در ادامه در روبرو با این جمله که ولی شما در این بازی مقابل تاتنهام شکست خوردید!، اظهار داشت: متأسفم. شما باید به من بگویید که مهمترین چیز چیست، چون من نمی دانم! زمانی که تیم تحت راهنمایی بازی های خود را می برد و من به کنفرانس خبری می آیم، شما بابت پیروزی تیم من خوشحال نیستید و می گویید که مهمترین چیز روش بازی تیم است!

سرمربی 55 ساله شیاطین سرخ با اشاره به اینکه از عملکرد خط دفاع تیمش راضی نیست، گفت: چرا از خط دفاعی ام راضی نیستم؟ چون در بازی اول از زوج بایی و لیندلوف استفاده کرد و در این بازی از زوج فیل جونز و کریس اسمالینگ استفاده کردم. جونز مصدوم شد و در بازی بعدی اسمالینگ با یک مدافع دیگر در مرکز خط دفاعی ایفای نقش خواهند کرد. وقتی هم که مارکوس روخو برگردد، او هم گزینه ای برای من خواهد بود. به هر حال هنوز نمی دانم بهترین ترکیب برای خط دفاعی چهار نفره ام چیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 24

به "مورینیو خطاب به رسانه ها: احترام بگذارید! من تنها مربی ای هستم که 3 قهرمانی در لیگ برتر دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو خطاب به رسانه ها: احترام بگذارید! من تنها مربی ای هستم که 3 قهرمانی در لیگ برتر دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید