مهلت ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیر تمدید شد

به گزارش کانلاین، مهلت ثبت نام در دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تا 16 اردیبهشت ماه 1399 تمدید شد.

مهلت ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیر تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مهلت ثبت نام و ارسال مدارک برای پذیرش در دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تا روز سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 1399 سرانجام وقت اداری تمدید شد.

متقاضیان پذیرش دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی که در بازه زمانی25 فروردین تا 9 اردیبهشت ماه 99 نتوانسته اند ثبت نام خود را تکمیل کنند در مهلت تمدید شده به تکمیل مدارک خود برای پذیرش در. دوره های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اقدام کنند.

متقاضیان مقطع دکتری بدون آزمون که در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شاغل به تحصیل هستند برای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل نیمسال دوم 99-98 می توانند درخواست خود را با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، مقطع تحصیلی، و ذکر ارائه گواهی برای پذیرش بدون آزمون در دانشگاه، به آدرس پست الکترونیکی Email آموزش دانشکده مربوطه، ارسال کنند. در این صورت پس از حداقل 48 ساعت گواهی مربوطه را به صورت الکترونیکی، در ایمیل خود و در قالب فایل PDF، شماره و امضاء شده و بدون مهر دریافت خواهند کرد.

همچنین برای دریافت کارنامه کلی غیر رسمی می توانند با مراجعه به سامانه گلستان، گزارش 1000 را دریافت نموده و مراحل ثبت نام خود را مطابق راهنمای ثبت نام غیر حضوری و فراخوان مقطع مربوطه که در 13 اسفند ماه 98 در سایت استعداد های درخشان اطلاع رسانی شده است، به انجام رسانند.

علاوه بر این متقاضیانی که دانش آموخته شده و هنوز گواهی دریافت ننموده اند. چنانچه نامه نظام وظیفه را بارگذاری کنند و یا در کارنامه کلی آن ها شرایط دانشجو فارغ التحصیل درج شده باشد، می توانند با علامت دار کردن این کلمه در کارنامه کلی، آن را به جای مدرک فراغت از تحصیل، بارگذاری کنند.

برای سایر مدارک احتمالی دیگر نیز از طریق ایمیل های اعلام شده با آموزش دانشکده ها یا مدیریت مربوطه در دانشگاه تماس حاصل کنند. هیچ گونه گواهی در دفتر استعداد های درخشان صادر نمی شود و مرجع معتبر صدور گواهی حسب مقطع تحصیلی تنها مدیریت های تحصیلات تکمیلی و آموزش دانشگاه خواهد بود. دانشجویان سایر دانشگاه ها نیزبرای چگونگی دریافت مدارک و مسائل احتمالی، تنها با دانشگاه های خود تماس حاصل کنند.

متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون که در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شاغل به تحصیل هستند برای دریافت گواهی رتبه لازم است درخواست خود را با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، مقطع تحصیلی، و بیان ارائه گواهی برای پذیرش بدون آزمون در دانشگاه، به پست الکترونیکی Email مدیریت امور آموزشی دانشگاه به آدرس Educational-service @ kntu.ac.ir ارسال کنند. در این صورت پس از حداقل 48 ساعت گواهی مربوطه را به صورت الکترونیکی، در ایمیل خود دریافت خواهند کرد. همچنین برای دریافت کارنامه کلی غیر رسمی با مراجعه به سامانه گلستان، گزارش 1000 را دریافت نموده و مراحل ثبت نام خود را مطابق راهنمای ثبت نام غیر حضوری و فراخوان مقطع مربوطه که در 24 اسفند ماه 98 در سایت استعداد های درخشان اطلاع رسانی شده است، به انجام رسانند.

دانشجویان سایر دانشگاه ها برای چگونگی دریافت مدارک و مسائل احتمالی، تنها با دانشگاه های خود تماس حاصل کنند بدیهی است بارگذاری مدرک غیر مرتبط یا نامعتبر (مانند گواهی اشتغال به تحصیل نیمسال اول) تنها منجر به عدم تائید متقاضی شده و مسئولیت آن به عهده متقاضی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1009

به "مهلت ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیر تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیر تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید