قطری ها درباره پیامبر اسلام فیلم می سازند، واکنش مجید مجیدی

به گزارش کانلاین به نقل از دوحه نیوز، این پروه که از پنج سال پیش در دست فراوری است از سوی گروه رسانه ای النور ساخته می گردد و همین موسسه در جشنواره فیلم مونترال که با فیلم محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی افتتاح شد، این خبر را اظهار داشت.

قطری ها درباره پیامبر اسلام فیلم می سازند، واکنش مجید مجیدی

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

این گروه اضافه کرد که بخشی از فیلمبرداری های این مجموعه در قطر اجرا شده است. این شرکت رسانه ای ساخت این مجموعه را بر طبق استانداردهای هالیوود توصیف کرد و اضافه نموده است از حضور چهره های متخصصی چون بری آزبورن که تولیدنماینده ارباب حلقه های و سه گانه ماتریکس بوده برای این کار بهره گرفته است.

ابتدا اعلام شده بود این مجموعه شامل سه فیلم است که با بودجه 150 میلیون دلار ساخته می گردد و اواخر 2012 این گروه رسانه ای خاطرنشان کرد این پروژه بزرگ تر خواهد شد و شامل هفت فیلم است که با بودجه یک میلیارد دلاری جلوی دوربین می رود.

دکتر اظهر اقبال مدیر بین المللی هولدینگ النور با صدور بیانه ای خاطرنشان کرد: بیش از 200 متخصص از سراسر دنیا پیشنهادها و همکاری خود را برای ساخت این مجموعه که ترکیبی از داستان و غیرداستانی خواهد بود، عرضه نموده اند.

بنا بر گزارش ها، مجید مجیدی در جشنواره فیلم مونترال از گروه قطری دعوت کرد تا با یکدیگر برای تولیدات بعدی همکاری نمایند. بنا بر گزارش گاردین مجیدی گفت: فیلم های بیشتری درباره زندگی حضرت محمد (ص) ساخته می شوند و ما امیدواریم تیم قطری تفسیری درست از اسلام ارایه کند و از آنها دعوت می کنیم تا بیایند و از امکانات ما در کشورمان استفاده نمایند.

اقبال هم گفته نظر خوشی نسبت به این همکاری دارد و می داند مجموعه قطری بسیار وسیع است. وی گفت: ما اینجا نیامده ایم که موعظه کنیم، ما آماده ایم تا در این عرصه به عنوان صنعت سرگرمی کار کنیم.

این گروه در بیانیه خود اعلام نموده که سناریوهای باارزشی دارند که در حال تکمیل شدن هستند.

احمد الهاشمی رییس هولدینگ النور هم گفته است این فیلم ها از نظر گرافیکی و جلوه های بصری همه را به حیرت می اندازند و از بهترین ابزار برای این کار استفاده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 844

به "قطری ها درباره پیامبر اسلام فیلم می سازند، واکنش مجید مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطری ها درباره پیامبر اسلام فیلم می سازند، واکنش مجید مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید