شهادت مدیران فیس بوک و توئیتر در کنگره آمریکا

به گزارش کی آنلاین، طبق گزارشی جدید مدیران ارشد دو شبکه اجتماعی فیس بوک و توئیتر قرار است در مقابل کمیته انرژی و بازرگانی کنگره آمریکا شهادت دهند.

شهادت مدیران فیس بوک و توئیتر در کنگره آمریکا

مدیران ارشد اجرایی فیس بوک و توئیتر مشغول مذاکره با نمایندگان کنگره آمریکا هستند تا در یک جلسه دادرسی شهادت دهند.

نشریه پولیتیکو به نقل از منابع مطلع این خبر را فاش و گفت جلسه دادرسی مذکور ماه آینده میلادی برگزار می گردد. البته موضوع جلسه دادرسی هنوز معین نیست.

در گزارش این نشریه ذکر شده، فیس بوک درباره شهادت مارک زاکربرگ در مقابل کمیته انرژی و بازرگانی کنگره این کشور مذکراتی انجام داده است. از سوی دیگر جک دورسی، مدیر ارشد اجرایی توئیتر نیز برای شهادت در مقابل همین کمیته مذاکراتی انجام داده است.

حضور دو مدیر ارشد اجرایی شبکه های اجتماعی ممکن است مشروط به شهادت آنها در کنار ساندار پیچای (مدیر ارشد اجرایی گوگل و شرکت مادر آن (آلفابت) باشد. هنوز تاریخ دقیق جلسه دادرسی معین نشده اما به احتمال زیاد در اوایل ماه مارس خواهد بود.

هر 3 مدیر ارشد اجرایی فیس بوک، توئیتر و گوگل ماه اکتبر 2020 در یک جلسه دادرسی در مقابل کمیته بازرگانی کنگره آمریکا حاضر شدند.

قانونگذاران جمهوریخواه درباره تصمیم گیری های آنها درباره بازبینی محتوا سوالاتی پرسیدند و از سوی دیگر نمایندگان دموکرات روی اقدامات ناکافی این شرکت ها برای مقابله با اخبار جعلی مربوط به انتخابات تمرکز کردند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: konline.ir شناسه مطلب: 1482

به "شهادت مدیران فیس بوک و توئیتر در کنگره آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت مدیران فیس بوک و توئیتر در کنگره آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید